Сторінка 577: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Іллєнко Алеся Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог Іллєнко Алеся Олександрівна має великий досвід роботи, проводить ендодонтрію важкопрохідних кореневих каналів під мікроскопом, лікування карієсу, всіх рівнів складнощів, художню реставрацію зубів, відновлення зубів на штифтах, шинування зубів, лікування запальних процесів, лікування стоматологічних захворювань у вагітних
Лікар Подолог Чижикова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар подолог, дерматолог першої категорії надає допомогу при змінах на нігтях, шкірі стопи, при наявності мозолів, натоптишів, гіперкератозу. Проводить ефективне лікування і профілактику шкірних захворювань стопи. Доктор регулярно підвищує свою кваліфікацію
Лікар Стоматолог Бороненко Дмитро Юрійович на Doc.ua
Дмитро Юрійович проводить лікувальні і профілактичні маніпуляції в терапевтичній стоматології, а саме: протезування, лікування каналів, усунення карієсу, гігієна порожнини рота і т.д. Доктор є кваліфікованим фахівцем у сфері естетичних реставрацій зубів
Лікар Стоматолог Біда Олександр Віталійович на Doc.ua
Спеціаліст з ортопедичної стоматології. В якості учасника і лектора виступає на науково-практичних конференціях. Є автором понад 5 наукових публікацій.
Лікар Невролог Боярчук Віта Володимирівна на Doc.ua
Лікар-невролог, здійснює паравертебральне, периартикулярне введення лікарських препаратів, люмбальну пункція, селективні корінцеві блокади. Займається реабілітацією після оперативних втручань, використовуючи апарат штучного кровообігу. Лікар володіє мовою жестів глухонімих.
Лікар Анестезіолог Шинкарук Марія Павлівна на Doc.ua
Марія Павлівна має досвід роботи в операційній, відділенні інтенсивної терапії, реанімації. Готує пацієнтів до оперативних втручань (постановка наркозу), володіє сучасними методиками у анестезії
Лікар Стоматолог-ортопед Грудненко Юрій Петрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичній стоматології. Займається установкою коронок, вінірів, кульшових вкладок, протезуванням на імплантатах, установкою знімних, незнімних і бюгельних протезів. Виконує цементування конструкцій
Лікар Педіатр Марунчин Тетяна Андріївна на Doc.ua
Тетяна Андріївна - лікар-педіатр. Використовує в цілях діагностики захворювань і патологій отоскопію, передню риноскопію і інші методики, розробляє індивідуальні схеми вакцинації. У своїй практичній діяльності дотримується основ етики і деонтології. Вважає, що тісна співпраця батьків дитини і дитячого фахівця дають можливість провести профілактику порушень діяльності дитячого організму і розвитку захворювань
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Кульова Марина Леонідівна на Doc.ua
Марина Леонідівна проводить доплерографію, УЗД-діагностику молочних залоз, вилочкової, щитовидної залози, тазостегнових суглобів, нирок, органів черевної порожнини і т.д.
Лікар Рентгенолог Балахонова Дарина Олександрівна на Doc.ua
Дарина Олександрівна спеціалізується на проведенні рентгенологічних досліджень сполучних тканин, кістково-м'язової системи, органів грудної клітки. Також проводить комп'ютерну томографію внутрішніх органів і кровоносної системи