Сторінка 578: Приватні лікарі в Києві

Лікар Психолог Чепурна Марина Петрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на грудному вигодовуванні, дитячому сні і харчуванні. Проводить підготовку до грудного вигодовування під час вагітності, організації грудного вигодовування в перші дні після пологів, безболісне зціджування грудей при нагрубанні або лактостазі та інше
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Завадська Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, SRP, Vektor-терапію, фотодинамотерапію. Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: пародонтит, гінгівіт, мукозит
Лікар Стоматолог Тартачна Інна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, професійну гігієну порожнини рота, консервативне лікування тканин пародонту, відбілювання, ремінералізуючу терапію. Лікує гінгівіт і пародонтит
Лікар Рентгенолог Філончик Сергій Ігорович на Doc.ua
Сергій Ігорович спеціалізується на проведенні рентгенограм і рентгеноскопії, досліджень із застосуванням рентген-контрастних речовин з подальшою інтерпретацією
Лікар Кардіолог Кузик Іванна Орестівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Займається лікуванням таких захворювань, як: ішемічна хвороба серця, стенокардія, серцева недостатність, кардіоміопатія, вегето-судинна дистонія. Учасник понад 80 науково-практичних та міжнародних конференцій
Лікар Косметолог Гайтанжі Анастасія Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Анастасія Миколаївна спеціалізується на лазерній косметології, проводить лазерне омолодження шкіри, шліфування обличчя, епіляцію, усунення рубців, родимок, пігментних і судинних плям.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог  Аушева Анна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна — головний лікар, пародонтолог і стоматолог. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: пародонтит, гінгівіт та ін.
Лікар Онколог Радецька Валентина Валентинівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Онколог, хіміотерапевт, область професійного інтересу лікаря - діагностика і терапія пухлин лімфатичної тканини - лімфом всіх типів, судинних ракових пухлин, проведення хіміотерапевтичного лікування.
Лікар Хірург Ноєс Андрій Джиммі на Doc.ua
Андрій Джиммі Ноес - хірург спеціалізується на лікуванні захворювань прямої кишки. У нього шестирічний стаж роботи в медицині і відмінний досвід зарубіжних стажувань: в 2016 році він навчався в Асоціації колопроктологів Великобританії. Лікар входить до Європейського союзу колопроктологів.
Лікар Масажист Ломадуров  Дмитро Сергійович на Doc.ua
Досконало володіє основними масажними методиками, які необхідні для повної фізичної реабілітації пацієнтів.