Сторінка 579: Приватні лікарі в Києві

Лікар Ортодонт Іваниця (Лавришин) Соломія Ігорівна на Doc.ua
Область робочих інтересів лікаря Іваниці зачіпає всі аспекти корекції неправильного прикусу, різні патологій і деформації зубного ряду, використання брекет-систем різного типу в ортодонтії та т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Гурмак Лідія Степанівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики, проводить діагностику, лікування, а також профілактику хвороб шийки матки. Спостерігає за вагітністю, займається лікуванням ІПСШ, готує пацієнтів до зачаття.
Лікар Пародонтолог, Стоматолог-хірург Дихал Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології, хірургії, пародонтології. Проводить професійну гігієну порожнини рота, консервативне лікування захворювань тканин пародонту (SRP), заповнення пародонтологічної карти, вектор-терапію, плазмотерапію, фотодинамічну терапію, відновлення природного кольору зубів за допомогою лазера Biolase epic та інші процедури
Лікар Офтальмолог Коробов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар офтальмолог, працює з дітьми, а також дорослими пацієнтами, проводить промивання слізних шляхів, бульбарні і субкон'юнктивальні ін'єкції. Займається лікуванням косоокості, катаракти, глаукоми, кон'юнктивіту, блефарити, новоутворень повік.
Лікар Анестезіолог Костик Юрій Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, у кардіохірургічних хворих проводить терапію плеври-легеневих ускладнень, а також лікування полінейропатії критичних станів. Ранню реабілітацію здійснює в відділенні інтенсивної терапії.
Лікар Стоматолог Поламарчук Олександр Віталійович на Doc.ua
Олександр Віталійович є фахівцем по терапевтичному лікуванню зубів. Він виконує лікування каріозних ушкоджень, профілактичну чистку, відбілювання, ендодонтичне лікування.
Лікар Стоматолог Невинний Генадій Миколайович на Doc.ua
Геннадій Миколайович спеціалізується на ортопедичній стоматології. Займається лікуванням твердих тканин зубів, протезуванням зубного ряду, його відновленням. Володіє методиками незнімного, знімного відновлення зубів, керамічної реставрації.
Лікар Хірург Астахова Ольга Павлівна на Doc.ua
Хірург спеціалізується на захворюваннях, які підлягають оперативному лікуванню. Визначає доцільність і терміни оперативного втручання, виконує хірургічні маніпуляції і операції при гнійних запальних процесах і доброякісних новоутвореннях м'яких тканин, травмах, опіках, ранах, грижах та інших патологічних процесах. Спостерігає пацієнта і контролює терапію в післяопераційному періоді
Лікар Стоматолог Кондратюк Богдан Русланович на Doc.ua
Лікар має значний досвід діагностики, лікування стоматологічних захворювань. Активно застосовує у своїй лікарській діяльності нове сучасне обладнання, класичні та інноваційні методики, прагне до досягнення максимальної якості надання стоматологічних послуг у випадках будь-якої складності.
Лікар  Садовий Олег Богданович на Doc.ua
Лікар другої категорії