Сторінка 587: Приватні лікарі в Києві

Лікар Педіатр Орищук Вікторія Михайлівна на Doc.ua
Вікторія Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дітей з інфекційними захворюваннями, порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту, неврологічними патологіями та запальними процесами нирок і сечового міхура. Доктор допомагає виявити причини алергічних реакцій у дітей з перших днів життя. Також дає рекомендації з питань грудного вигодовування
Лікар Реабілітолог Тріфанова Ольга Миколаївна на Doc.ua
Ольга Миколаївна спеціалізується на відновленні пацієнтів із захворюваннями хребта, болем в спині, викривленням постави, реабілітації після травм, ДТП, інсультів. Проводить заняття на тренажерах, розробляє програму допологової підготовки, відновлення жіночого здоров'я, корекції ваги.
Лікар Стоматолог Романенко Маргарита Володимирівна на Doc.ua
Маргарита Володимирівна проводить весь комплекс процедур з терапевтичної стоматології, зняття зубних відкладень, виправлення естетичних дефектів, відбілювання, різні види протезування.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Коркодим Тетяна Григорівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, гастроентеролог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: ГРВІ, гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, гострий та хронічний тонзиліт, гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунка та ДПК, хронічний панкреатит та ін.
Лікар Стоматолог Вечурко Юлія Юріївна на Doc.ua
Юлія Юріївна спеціалізується на загальній стоматології, лікує гінгівіт, карієс, періодонтит, періостит, пульпіт, стоматит, зубний камінь, адентію
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Білова Оксана Юріївна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки в гінекології - патології шийки матки, планування вагітності, лікування статевих інфекцій.
Лікар Дерматолог Швець Марина Олександрівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії проводить процедури по омолодженню, апаратну косметологію. Доктор використовує ін'єкційні методики, плазмотерапію, мезотерапію, видаляє рубці, судинну сітку. Проводиться лазерне лікування грибка нігтів, пігментних плям, судинних патологій, розацеа.
Лікар Косметолог Пітик Катерина Вікторівна на Doc.ua
Катерина Вікторівна є кваліфікованим фахівцем в області інноваційної лазерної косметології, досконало володіє технікою роботи на різних типах лазера.
Лікар Хірург Талько Максим Олександрович на Doc.ua
Здійснює планову і ургентну хірургію дитячого віку, оперативні втручання при хірургії гострої патології органів грудної клітки та черевної порожнини. Лікує патології стравоходу, ускладнення пневмонії, проводить профілактичні огляди.
Лікар Акушер-гінеколог Гриневич Наталія Олександрівна на Doc.ua