Сторінка 591: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Мелкумян Христина Валеріївна на Doc.ua
Христина Валеріївна є експертом в сфері сучасній ендодонтичній терапії каналів зубів, а також в області естетичної, прямої і непрямої, художньої реставрації.
Лікар Стоматолог Волкова Олена Костянтинівна на Doc.ua
Олена Костянтинівна займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів, тканин пародонту. Проводить відновлення функціональної і естетичної складових здоров'я тимчасових і постійних зубів у дітей і дорослих. Лікує маленьких пацієнтів в медикаментозному сні. Займається професійної гігієною порожнини рота, видаленням зубів.
Лікар Стоматолог Одрін  Іван  Ростиславович на Doc.ua
Іван Ростиславович спеціалізується на діагностиці лікуванні та профілактики захворювань зубів і ясен. Проводить лікування карієсу, гінгівіту, стоматиту, пульпіту, пародонтозу та ін.
Лікар Стоматолог Швед  Дмитро Федорович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів і ясен (карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт, адентія), а також виконує процедури хірургічного та ортопедичного профілю.
Лікар Психотерапевт Бурда Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар психотерапевт, працює за такими напрямками, як психологія і педіатрія, спеціалізується на електропунктурній чжень-цзю терапії. Проводить лікування дітей, хворих на ДЦП, аутизмом та іншими хворобами, піддаються лікуванню мікрополярізаціі.
Лікар Психолог Сальникова Аліна Олександрівна на Doc.ua
До компетенції лікаря входить лікування таких захворювань і станів, як: стрес, депресія, тривога, нав'язливі страхи, психосоматичні розлади, психологічні травми і посттравматичний синдром, лудоманія (ігроманія), розлади особистості, агресія і аутоагресія, загострене почуття провини, робота із заниженою самооцінкою , емоційна залежність у відносинах, самопізнання і бажання розібратися в собі, криза середнього віку і інші вікові проблеми, зрада, ревнощі, розлучення, конфлікти з дітьми, конфлікти з батьками, конфлікти та відсутність взаєморозуміння в сім'ї
Лікар Косметолог Поліщук Людмила Георгіївна на Doc.ua
Займається проведенням професійного догляду за обличчям для комбінованої, жирної, молодої, проблемної шкіри. Здійснює безопераційну підтяжку обличчя, тіла, масаж обличчя, масажі Beauty SPA.
Лікар УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Котікова Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці та ультразвуковій діагностиці. Проводить ехокардіографію, УЗД (доплерографію) судин голови, шиї, верхніх і нижніх кінцівок
Лікар Стоматолог Антонюк Максим Олександрович на Doc.ua
Лікар відповідально і уважно вивчає кожен випадок звернення за стоматологічною допомогою, пропонує оптимальний план терапії і естетичного коригування зубного ряду. Використовує в роботі сучасні матеріали і технології
Лікар Терапевт Демиденко Світлана В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар-терапевт проводить комплексний аналіз здоров'я пацієнта і підбирає оптимальне лікування