Сторінка 593: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Муравицька Олеся Вікторівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній та дитячій стоматології. Лікування кореневих каналів проводить сучасними методами. Також проводить естетичні художні реставрації.
Лікар Косметолог Бурба Оксана Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст по лазерним методикам з багаторічним досвідом. Працює на апараті Mediostar Next Pro (Asclepion). Володіє техніками лазерної епіляції, лазерного омолодження, лазерного лікування акне
Лікар Мануальный терапевт Иванова Марина Сергеевна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Кириленко Олександр Вікторович на Doc.ua
Олександр Вікторович займається видаленням всіх типів зубів будь-якої складності, імплантацією окремих зубів і цілого ряду, підготовкою під протезування і самим протезуванням (металокераміка, оксид цирконію, мостовидні протези), терапевтичним лікуванням тканин зуба і пародонта.
Лікар Ортопед, Стоматолог Блажчук Віктор Вікторович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Стоматолог Дахова Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, спеціалізується на терапевтичному напрямку даного медичного спрямування, займається гігієною порожнини рота, лікує карієс і будь-які форми пульпіту і періодонтиту.
Лікар Косметолог Третяк Юлія Миколаївна на Doc.ua
Косметолог, лікар загальної практики і загальної гігієни. Займається лікуванням таких захворювань: розацеа, вугрі, себорея та ін. Спеціаліст лазерної косметології.
Лікар Психотерапевт Янович Руслана Євгенівна на Doc.ua
Практикуючий психолог, основним напрямком роботи якої, є екзистенційно-гуманістичний підхід, де фокус уваги спрямований на людину і її буття в світі. Лікар допомагає впоратися з труднощами в міжособистісних відносинах, професійним вигоранням, хронічною втомою, фобіями, апатією та ін. Проводить консультації в приватному кабінеті і онлайн.
Лікар Стоматолог Рокитна Наталія Святославівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Святославівна проводить чистку і відбілювання зубів, відновлення естетичної форм зубів, художню реставрацію. Спеціаліст лікує: пульпіт, періодонтит, карієс, захворювання слизової.
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Кравченко Яна Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст в області естетичної дієтології. Консультує пацієнтів з питань безпечного зниження ваги, оздоровлення раціону харчування, корекції фігури. Дієтолог-консультант при створенні телепередач на телеканалах 1 + 1, Інтер, КРТ, 5 канал, ТРК Україна, Новий канал. Автор статей для численних інтернет-видань і друкованих журналів.