Сторінка 595: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Кучма Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Наталя Костянтинівна займається комплексним доглядом за зубною емаллю і ротовою порожниною, здійснює стоматологічну чистку, видаляє зубний камінь, проводить лікування каріозних порожнин різної складності і т.д.
Лікар Стоматолог, Терапевт Білоненко Юлія Олегівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Косметолог Онищенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна проводить діагностику проблем шкірного покриву, комбіновану чистку обличчя, пілінги, масажі, фонофорез (ультразвукова процедура) і антицелюлітну програму.
Лікар Масажист Ярмолай Матвій Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Матвій Валерійович застосують безліч масажних технік для лікування і профілактики: порушень постави (кіфоз, лордоз, сколіоз), остеохондрозу, зниження надмірної маси тіла, усунення больових відчуттів різного походження, зміцнення імунітету і поліпшення стану нервової системи. У своїй практиці лікар застосовує як класичні техніки, так і сучасні тенденції, грунтуючись на індивідуальних особливостях пацієнта.
Лікар Дерматолог, Трихолог Шейн Аліна Вікторівна на Doc.ua
Лікар трихолог і дерматолог, виконує мікроскопію, трихоскопію, видалення новоутворень, мезотерапію. Займається лікуванням андрогенетичної, дифузійної, гніздової, себорейної алопеції, себорейного дерматиту, остіофолікуліту, фурункульозу, псоріазу, трихофітії, пошкодженої структури волосся та ін.
Лікар Стоматолог Гаврилова Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог, ендодонтист, займається лікуванням карієсу і його ускладнень, реставруванням зубів і т.д.
Лікар УЗД-фахівець Польовчук Христина Євгеніївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить УЗД внутрішніх органів: черевної порожнини, нирок, молочних залоз та інших, а також стеатометрію, дуплексне сканування судин
Лікар Косметолог Забегайло Олександра Олександрівна на Doc.ua
Олександра Олександрівна - кандидат біологічних наук і фахівець в області загальної класичної косметології. У своїй роботі застосовує апаратні та ін'єкційні методи, використовуючи тільки якісне сучасне обладнання
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ламазян Римма Рачіковна на Doc.ua
Римма Рачіковна - фахівець в області ортодонтії. Проводить ортодонтичне лікування дорослих і дітей; лікування за допомогою індивідуально виготовлених пластин, апаратів і тренерів; лікування за допомогою брекет-систем. Займається ортодонтичною підготовкою пацієнтів до ортопедичного лікування
Лікар Стоматолог Тринька Василь Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу; пульпіту; періодонтиту; пломбуванням кореневих каналів; реставрацією зубів; лікуванням зубів при вагітності, а також дитячою стоматологією