Сторінка 597: Приватні лікарі в Києві

Лікар Отоларинголог, Онколог Колесник Тарас Ігорович на Doc.ua
Колесник Тарас Ігорович — лікар-отоларинголог, лор-онколог. Веде клінічний прийом пацієнтів у напрямку вухо/горло/ніс. Володіє методиками діагностики та лікування риносинуситів, тонзилітів, отитів, ларингітів. Проводить ендоскопічний огляд ЛОР-органів, кріотерапію мигдалин. Виконує малі хірургічні операції ЛОР-органів та планові оперативні втручання
Лікар Косметолог Макаренко Оксана Олегівна на Doc.ua
Оксана Олегівна спеціалізується на медичній корекції фігури, лікуванні целюліту, позбавлення від розтяжок. в роботі використовує апаратну методику (лазерне видалення судин, волосся і т.д.), проводить процедури з омолодження обличчя і фігури.
Лікар Косметолог Попова Катерина Романівна на Doc.ua
Лікар діагностує стан шкіри, проводить різні чистки, пілінги, масажі, антицелюлітну програму і фонофорез (ультразвукова процедура). Веде прийом на трьох мовах - російською, українською та англійською.
Лікар Ортодонт Городній  Роман  Володимирович на Doc.ua
Роман Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні неправильного прикусу у різних формах складності, нестандартного розміщення зубних дуг і неправильного розміщення одного, або декількох зубів. Встановлює брекет-системи. Приймає дорослих та дітей з 6 років.
Лікар Стоматолог Косинська Альона Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Володимирівна займається лікуванням зубів у маленьких пацієнтів. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів і захворювань ясен. Крім того лікує карієс і його ускладнення у вигляді інших хвороб ротової порожнини
Лікар Косметолог Пасіка Майя Геннадіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціаліст по лазерним методикам з багаторічним досвідом. Працює на апараті Mediostar Next Pro (Asclepion). Володіє техніками лазерної епіляції, лазерного омолодження, лазерного лікування акне. Індивідуальний підхід до вирішення різних завдань, націленість на високу ефективність процедур і усунення можливих побічних ефектів до їх прояву
Лікар Косметолог Ярошевська Наталія Вікторівна на Doc.ua
Косметолог спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань, обумовлених запаленнями, віковими змінами, підвищеною чутливістю. В спектр послуг, що надаються фахівцем, входять різні види очищення обличчя, процедури по догляду, мезотерапія, гомеопатія, лікування постакне, шрамів. В роботі використовує такі сучасні техніки, як дарсонвалізація і мікроструми, що застосовуються для попередження появи зморшок.
Лікар Косметолог Габріелів Мар'яна Євгеніївна на Doc.ua
Спеціаліст з лазерної косметології Габріель Мар'яна працює з різними типами косметологічних лазерів, включаючи найсучасніший і ефективний тип - діодний лазер від «Coherent».
Лікар Сімейний лікар Абраменко Альона Олександрівна на Doc.ua
Лікар загальної практики веде спостереження дітей з моменту народження і дорослих. Надає медичне обслуговування пацієнтів в контексті сім'ї, консультує з грудного вигодовування, збалансованого харчування сім'ї та дітей раннього віку. Доктор дає рекомендації з проведення профілактичних заходів, направляє на необхідні дослідження
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шавлукевич Павло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії, психотерапії і психології. Проводить індивідуальне консультування, психодіагностику, медикаментозну терапію, психотерапію (коучинг, гештальт - психотерапію, тілесно - орієнтовану психотерапію). Веде прийом для дітей від 14 років