Сторінка 592: Приватні лікарі в Києві

Лікар Дієтолог, Сімейний лікар, Нутриціолог Поліщук Ліліана Шахмирівна на Doc.ua
Сімейний лікар, дієтолог, нутриціолог. Лікар проводить планові огляди, збирає анамнез, визначає необхідність проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології та хвороби дихальної системи. Займається розробкою раціону харчування для пацієнтів.
Лікар Стоматолог Коваленко Артем Валерійович на Doc.ua
Артем Валерійович проводить комплексне обстеження, лікування пацієнтів з проблемами СНЩС, проводить відновлення зубощелепної системи, всі види протезування, формування ясенного краю і т.д.
Лікар Рентгенолог Климнюк Тетяна Федорівна на Doc.ua
Доктор Климнюк Т.Ф. є кваліфікованим рентгенологом, досконало володіє технікою проведення всього переліку цифрових рентгенологічних дослідження і досліджень спектра комп'ютерної томографії.
Лікар Стоматолог Гулеватий Ілля Олександрович на Doc.ua
Стоматолог, що спеціалізується на терапевтичному, ендодонтичному лікування зубів. Займається лікуванням каріозних пошкоджень зубів, пульпіту, періодонтиту, кореневих каналів.
Лікар Терапевт Сідолака Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар Стоматолог, Терапевт Миронюк Вадим Вікторович на Doc.ua
Вадим Вікторович надає весь перелік послуг з терапевтичної стоматології. Проводить комплексне лікування захворювань твердих тканин зубів, пародонту. Займається професійною гігієною зубних рядів, індивідуально навчає гігієні порожнини рота.
Лікар Стоматолог Грущак Олексій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог займається лікуванням карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит) і видаленням зубів. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснюючи пацієнту причини і наслідки. Також проводить лікування пародонтологічних проблем (пародонтит, пародонтоз). Виконує лазерну корекцію вуздечки язика, верхньої та нижньої губи, професійну гігієну порожнини рота, в тому числі лазерне відбілювання
Лікар Кардіолог Ліщук Ігор Валерійович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, визначає фактор ризику серцево-судинних захворювань, проводить ЕхоКГ, становить персональний план терапії, коригує дієту і режим з метою комплексного лікування патологій кардіологічного профілю.
Лікар Уролог Гусаковський Степан Степанович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить встановлення уретрального катетера, встановлення цистостоми, УЗД сечовидільної системи, встановлення сечовідного стента. Займається лікуванням таких захворювань, як: простатит, аденома простати, фімоз, варікоцеле, уретрит, епіспадія, еректильна дисфункція
Лікар Стоматолог Ахадов Тамерлан Мазахир Огли на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Виконує прямі реставрації, професійну гігієну порожнини рота, видалення типових і атипових зубів. Займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту та ін.