Сторінка 589: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Шевченко Дмитро Тарасович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дмитро Тарасович займається лікуванням таких хвороб як, карієс, пульпіт, також професійним чищенням зубів. Спеціалізується на протезуванні та видалення зубів.
Лікар Косметолог Гнура Олександра Олександрівна на Doc.ua
Косметолог широкого профілю з вищою медичною освітою. Має багатий досвід застосування ін'єкційних, апаратних, доглядових процедур для корекції вікових змін, судинних, пігментних, інфекційних, обмінних порушень шкіри. Надає допомогу при акне і постакне, лімфостазі, куперозі, розтяжках, рубцях, дисхромії і лентіго
Лікар Стоматолог Сидоренко Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить ендодонтичне лікування зубів, професійну гігієну порожнини рота, фотополімерні реставрації, надає невідкладну стоматологічну допомогу.
Лікар Стоматолог Бовт Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар проводить такі процедури, як: відновлення зуба під коронку, внутрішньокоронкове відбілювання, відновлення стінки зуба, встановлення ретенційної конструкції, глибоке фторування зубів, виборче пришліфовування та ін.
Лікар Невролог Лебединець Павло Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань, пов'язаних з неврології. Лікує такі захворювання, як: невралгія, розсіяний склероз, міастенія, хвороба Паркінсона, епілепсія, головні болі різної етіології, мігрень
Лікар Невролог Безкоровайна Інна Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар проводить огляд пацієнтів з патологією нервової системи. Спеціалізується на лікуванні судинних хвороб головного мозку, корекції вегетативної дисфункції, лікуванні хвороб хребта. Доктор проводить паравертебральні блокади. Лікує широкий спектр хвороб пацієнтів з патологією нервової системи
Лікар Педіатр Борук  Богдана  Володимирівна на Doc.ua
Богдана Володимирівна — лікар педіатр першої категорії. Займається діагностикою та лікуванням інфекційно-запальних захворювань у дітей з 3-х років.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Палєха Оксана Степанівна на Doc.ua
Займається лікуванням патологій шийки матки, статевих інфекцій, жіночого безпліддя, порушень менструального циклу. Володіє сучасними методиками ультразвукових досліджень
Лікар Сімейний лікар Білокобильська  Діана  Володимирівна на Doc.ua
Діана Володимирівна лікар загальної практики – сімейний лікар. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дихальної, серцево-судинної, сечовидільної, неврологічних захворювань, шлунково-кишкового тракту. Приймає дорослих і дітей з 6-ти років.
Лікар Масажист, Остеопат Гаєва  Марина  Віталіївна на Doc.ua
Марина Віталіївна фахівець в області остеопатії і масажу. Проводить лікування болей в шиї, спині, попереку; головного болю; остеохондрозу, протрузий; кісточки на стопах; ЛОР-захворюваннь; хвороб шлунково-кишкового тракту; ВСД; тривожності; естетичних проблем обличчя: зморшки, асиметрія, запалі очі, 2-е підборіддя, птоз; підвищеної тривожності і депресії; порушеннь дихання та ін.