Сторінка 598: Приватні лікарі в Києві

Лікар Онколог Чорна Наталія Станіславівна на Doc.ua
Клінічний онколог. Виконує хіміотерапію онкологічних захворювань (рак легенів, рак яєчників, рак шийки матки, нирково-клітинна карцинома)
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бордюг  Артур  Миколайович на Doc.ua
Артур Миколайович займається лікуванням аномалій прикусу, установкою брекет-систем, пластин, ретейнерів. Приймає дорослих та дітей з 6 років
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Глушаченко Марія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Лікар Офтальмолог Коломакіна Поліна Вікторівна на Doc.ua
Поліна Вікторівна офтальмолог, спеціалізується на контактній корекції зору і оптометрії. Здійснює підбір всіх видів м'яких контактних лінз та очкової корекції і володіє сучасними способами лікування і діагностики проблем органу зору.
Лікар Стоматолог Назаренко Катерина Василівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи доктора лікування пацієнтів із захворюваннями зубів, ясен, а також слизової оболонки рота. Відмінна риса роботи - творчий підхід до мініінвазивних високоестетичні лікування з максимальним збереженням твердих тканин зубів дорослих і дітей. Лікар спеціалізується на проведенні професійної гігієни та відбілювання зубів.
Лікар Педіатр Підручняк Ярослава Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр проводить консультативний прийом дітей від 0 і до 18 років. Займається лікуванням гострої інфекційної патології, ЛОР-органів, дихальної, сечової, травної систем у дітей всіх вікових груп, консультування з питань догляду, вигодовування дітей раннього віку, профілактики ГРВІ та інше
Лікар Психолог, Психотерапевт Литвиненко Наталія Григорівна на Doc.ua
Лікар психолог Литвиненко Наталія Григорівна спеціалізується на онкопсихології і психології відносин. Вона надає підтримку і допомагає поліпшити психоемоційний стан онкологічно хворим людям, їх друзям, близьким і родичам. А також допомагає створити гармонійні відносини парам, вирішити проблеми сексуального характеру і багато іншого.
Лікар Отоларинголог Сех Оксана Віталіївна на Doc.ua
Оксана Віталіївна є фахівцем в області отоларингології, в пріоритетні напрямки роботи якого входить: діагностика і терапія захворювань порожнини носа і придаткових пазух носа, проведення пункцій носових пазух, а також розтин носових фурункулів і видалення атером.
Лікар Пластичний хірург Гриценко  Андрій Петрович на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог Маслова Тетяна Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, встановлення лікувального тампона. Лікує такі захворювання і патології, як: сифіліс, хламідіоз, ерозія шийки матки, ендометрія