Сторінка 599: Приватні лікарі в Києві

Лікар Косметолог Ульянова Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна спеціалізується на проведенні біоревіталізації шкіри обличчя, лікування акне, целюліту, волосся і алопеції, проведенні антивікових програм, мезотерапії, вакуумно-роликового масажу і косметичних процедур: гидромассаж обличчя, пілінг.
Лікар Психолог Єрмолаєв Антон Олегович на Doc.ua
Антон Олегович проводить нейропсихологічну діагностику, реабілітацію дорослих і маленьких пацієнтів, які перенесли черепно-мозкові травми, порушення мозкового кровообігу, нейроінфекції, нейродегенеративні захворювання. Займається терапією розладів аутистичного спектру, синдрому дефіциту уваги та ін.
Лікар Косметолог Кравчук Людмила Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст по догляду за шкірою обличчя і тіла. Виконує чищення, пілінги, різні види масажів, процедури догляду, СПА-процедури, депіляцію та інші процедури для оздоровлення та відновлення молодості шкіри. В роботі використовує сучасні косметологічні засоби, також спеціалізується на лікуванні гірсутизму, допомагає при пігметних плямах, акне і постакне, вікових змінах шкіри (зморшки, сухість і т. д.)
Лікар Педіатр Кузьменко Яна Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дітей від народження до підліткового віку. Проводить забір аналізів, ЕКГ, отоскопію, спірографію. Складає індивідуальний план вакцинації. Консультує з питань вигодовування (природного / штучного / прикорму)
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Гаврильченко Анна Григорівна на Doc.ua
Анна Григорівна проводить процедури, спрямовані на усунення целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, зайвої ваги (схуднення), локального ожиріння, купероза (судинні зірочки) на тілі. Займається лікуванням сухості і жирності шкіри, акне
Лікар Кардіолог Линник Людмила Николаевна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці захворювань серця, проводить розшифровку ЕКГ, ЕХО-КГ, АТ і ЕКГ по Холтеру. Лікує такі захворювання, як: нейроциркуляторна дистонія, артеріальна агіпертензія, дисліпідемія, ішемічна хвороба серця, стенокардія, різні порушення ритму (аритмії), інфаркт міокарда, міокардит, перикардит, тромбоемболії, гостра і хронічна серцева недостатність
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Неділько Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Специалист, который занимается вопросами диагностирования и лечения заболеваний кожи, среди которых нарушения пигментации, кожные проявления угревой болезни, гнойно-воспалительные заболевания и. т. д. Также Юлия Евгеньевна проводит лечение проблемной кожи путем инъекционных методик, химических пилингов и различных уходовых процедур.
Лікар Косметолог Тимошенко Лариса Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лариса Анатоліївна - спеціаліст з лазерної епіляції. В роботі застосовує сучасні технології, які сприяють вирішенню проблеми небажаного волосся, усуваючи волосяні фолікули без пошкодження шкіри.
Лікар Стоматолог Сокіл Ольга Михайлівна на Doc.ua
Стоматолог займається лікуванням карієсу, пульпіту і періодонтиту у дітей різного віку. Проводить адаптацію дітей до стоматологічного прийому, при необхідності лікує зуби в умовах загального знеболювання. Проводить естетичну реставрацію зубів, профілактику карієсу, фторування зубів, герметизацію фісур, ремінералізуючу терапію
Лікар Невролог Кічманюк Аліна Сергіївна на Doc.ua
Лікар-невролог лікує гострі порушення мозкового кровообігу, церебральний гіпертонічний криз, болю напруги, струс головного мозку, невропатію лицьового, трійчастого, променевого, ліктьового, малоберцового нерву, торакалгію (біль в грудному відділі), полінейропатії, постгерпетичну невралгію