Сторінка 603: Приватні лікарі в Києві

Лікар Отоларинголог, Невролог Дмитренко Катерина Олегівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервової системи (головні болі, мігрень, запаморочення, наслідки після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, біль в спині). Лікує риніт, фарингіт, ларингіт та отит.
Лікар Косметолог Приходько Аліна Олександрівна на Doc.ua
Косметолог, фахівець з проведення процедур, спрямованих на догляд за шкірою: масажі, пілінги, чищення, маски, догляди за різними типами шкіри.
Лікар Стоматолог Степаненко Андрій Іванович на Doc.ua
Степаненко Андрій Іванович спеціалізується на лікуванні дітей різної вікової категорії. Займається під місцевим знеболенням видаленням молочних зубів, дитячим протезуванням, професійною гігієною порожнини рота
Лікар Ортодонт, Стоматолог Капетій Ганна Іванівна на Doc.ua
Володіє методами профілактики і лікування зубощелепних аномалій. Пропонує різні способи вирівнювання неправильно виросли зубів і виправлення прикусу, в тому числі займається установкою брекет-систем. Грамотний, акуратний в роботі фахівець.
Лікар Масажист, Реабілітолог Варфоломеєв Анатолій Сергійович на Doc.ua
Лікар виконує абсолютно всі види масажу точковий, класичний, спортивний, лікувальний, сегментарний, лімфодернажний, банковий, медовий і багато інших в залежності від виду захворювання. Також працює і з дітьми з ДЦП.
Лікар Дерматовенеролог Савкова Анастасія Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: алергічний контактний дерматит; атопічний дерматит, вірусні бородавки, вугрова хвороба, гонорея (трипер), грибок шкіри (дерматофітія), грибок нігтів (оніхомікоз)
Лікар Акушер-гінеколог Калинич Світлана Ярославівна на Doc.ua
Світлана Ярославівна проводить малі лікувальні та діагностичні операції, веде гінекологічних хворих з цитологічним скринінгом. Займається фракційним лікувально-діагностичним вишкрібанням порожнини матки. Веде вагітних і жінок в післяпологовому періоді. Спеціалізується також на оперативній гінекології (трансвагінальні, лапаротомічні, лапароскопічні операції)
Лікар Косметолог Леус Тетяна Василівна на Doc.ua
Лікар виконує процедури, які сприяють підтримці і регенерації шкіри, такі як чистка шкіри, пілінги хімічні, масаж обличчя, шиї, мезотерапія, контурна пластика, біоревіталізація, ботокс.
Лікар Пародонтолог, Стоматолог-хірург Бакуліна Анна Ашотівна на Doc.ua
Доктор лікує пародонтоз, виконує плазмоліфтинг, відкриття і дренаж пародонтологічного абсцесу
Лікар Психолог Бригадір Юлія на Doc.ua
Бригадир Юлія — психолог - консультант у клієнт-з центром підході. Спеціалізується на консультуванні при особистісних проблемах (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у відносинах, вікові кризи), втрати сенсу життя, складнощі в роботі, вигоранні, емоційному виснаженні, прокрастинації