Сторінка 602: Приватні лікарі в Києві

Лікар Косметолог Вейсова Ельвіра Музаферівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар допомагає позбутися від шкірних захворювань, користуючись сучасними методами їх лікування, проводить профілактичні процедури, що стосуються естетичної косметології. Ельвіра Музаферовна застосовує класичну, апаратну і ін'єкційну косметологію.
Лікар Стоматолог Ящишина Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Всі лікувально-діагностичні та профілактичні заходи проводяться фахівцем з урахуванням індивідуальних анатомічних і функціональних особливостей зубів пацієнта. Лікар здійснює лікування карієсу і його ускладнень, володіє сучасними методиками естетичної реставрації, відбілювання, професссіональной чистки та ін.
Лікар Ортодонт Миколаєва Арина Дмитріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить огляд, міофункціональну терапію, роботу зі знімними і незнімними ортодонтичними апаратами, з різними видами брекет-систем, з багатопетлевою технікою. Лікує порушення прикусу, аномалії положення зубів, порушення функції зубощелепного апарату. Також, проводить підготовку пацієнта до тотальної реабілітації
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Степаненко Богдана Віталіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, професійну гігієну, консервативне лікування захворювань тканин пародонта. Лікує такі захворювання і патології, як: гінгівіт, пародонтит. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Психолог Лоріашвілі Єгор Георгійович на Doc.ua
Єгор Георгійович є кваліфікованим фахівцем в галузі медичної психології, який займається наданням всебічної психологічної допомоги пацієнтам в прийнятті рішень, перед- і післяопераційному періоді, при стресах, депресії, тривожності та ін.
Лікар УЗД-фахівець Ксьонз Яна Миколаївна на Doc.ua
Досконало володіє інформативним діагностичним методом ультразвукового дослідження внутрішніх органів, органів малого тазу, молочних, щитовидної залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин. Результати ультразвукової діагностики допомагають виявити і визначити, на якій стадії знаходиться захворювання, підібрати кращий спосіб лікування і простежити його ефективність.
Лікар Стоматолог-хірург Яцук  Сергій Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-хірург другої кваліфікаційної категорії. Проводить профілактику, діагностику та лікування хірургічними методами патологій і пошкоджень зубів і ясен.
Лікар Дерматолог, Косметолог Фатеєва Олександра Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом, лазерну епіляцію, апаратну косметологію, клітинне омолодження, процедури по догляду, лікує такі захворювання і патології, як: розацеа, акне
Лікар Косметолог Биченок Юлія Вікторівна на Doc.ua
Юлія Вікторівна є кваліфікованим фахівцем в області інноваційної лазерної косметології, досконало володіє технікою роботи на різних типах лазера.
Лікар Отоларинголог Король Богдан Русланович на Doc.ua
Богдан Русланович спеціалізується на лікуванні гаймориту, фронтиту, етмоїдиту, риніту, отиту, тонзиліту, фарингіту, аденоїдиту, дисбіозу ротоглотки та ін. Проводить катетеризацію слухової труби, промивання носа за Проетцу, промивання лакун мигдалин, розтин паратонзиліта, паратонзилярних абсцесів та ін.