Лікар Ортопед-травматолог Волков Віктор Євгенович на Doc.ua

Відгуки про Волков Віктор Євгенович

Лікар другої категорії
Консультація від1500 грн
Віктор Євгенович - скрупульозний ортопед, який лікує причини! Займається діагностикою, реабілітацією, лікуванням після травм, операцій й перенесених захворювань з індивідуальним комплексним підходом та урахуванням біомеханіки. Лікар допомагає людям, які ведуть здоровий спосіб життя і спортсменам значно покращити свої фізичні показники та результати; вагітним та жінкам, що годують грудним молоком, позбутися болю не вдаючись до прийому протипоказаних протизапальних препаратів; людям, які ведуть малоактивний спосіб життя та скаржаться на біль у тілі; військовослужбовцям, які потребують реабілітації. При цьому ставиться до кожного пацієнта так, як хотів би, щоб ставилися до нього самого.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Дарія 15 Липень 2024
Чудовий лікар! Лікар дуже відповідальний, у мене був великий досвід подібних лікарів. Лікар професійний, дуже конструктивний, чемний, мені дуже сподобалася онлайн консультація
Анжеліка 05 Липень 2024
Від онлайн консультації отримала інформацію, що була необхідна.
Лариса 29 Червень 2024
Лікар чемний, професійний, поради лікаря були вчасні, корисні. Я вирішила свою проблему