Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Котлобай  Марина  Геннадіївна  на Doc.ua

Відгуки про Котлобай Марина Геннадіївна

Спеціаліст займається лікуванням акне, розацеа, алергодерматозів, дерматомікозів та бактеріальних захворювань, псоріазу, червоного плескатого лишаю, оперезуючого лишаю, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить дерматоскопію новоутворень, картування шкіри, трихоскопію, фототрихограмму аппаратом FotoFinder, панч-біопсію шкіри, радіохвильове видалення новоутворень.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Юлия 08 Квітень 2024
 Доктор мне помогла. Доктор очень приятная, толковая, хорошо все объяснила. С доктором буду еще общаться, онлайн консультация понравилась
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Мілана 05 Квітень 2024
Ми дуже задоволені та щиро вдячні лікарю. Наступний раз звернемося в клініку саме до цього лікаря. Лікар нас гарно прийняла, дуже зрозуміло все пояснила, дитина не злякалася прийому, без паніки та суєти пройшов прийом. Лікар професійно відповіла на всі запитання, прийом сподобався
Роман 20 Березень 2024
Лікарка професійна, відповіла на всі питання які я задавав, дала рекомендації, огляд пройшов дуже добре. Все пройшло чудово
Олена 13 Березень 2024
Лікар мені сподобалася, відповіла на всі мої запитання
Юлія 03 Березень 2024
Я задоволена прийомом, лікарка уважно вислухала, визначила проблему та лікування, дякую.
Анна 26 Лютий 2024
Дуже сподобалася онлайн консультація.
Роберт 23 Лютий 2024
Понравились знание врача и его компетентность в своём вопросе и квалификации.
Тетяна 03 Листопад 2023
Все сподобалось! Лікар гарно пояснила все, проконсультувала з питань,  виписала дієве лікування