Сторінка 569: Приватні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Хитра Ганна Ігорівна на Doc.ua
Анна Ігорівна - кваліфікований лікар загальної практики (терапевт, сімейний лікар), що займається комплексною терапією широкого спектру захворювань шлунково-кішечнго тракту, дихальної, серцево-судинної, нервової та сечовидільної систем. Доктор проводить діагностику і лікування захворювань у пацієнтів, починаючи з 3-річного віку. Лікар веде диспансерне спостереження за своїми пацієнтами, проводить первинну діагностику, базові дослідження (ЕКГ з розшифровкою результатів), призначення фармакотерапії, фізіопроцедур, підбір дієти, режим
Лікар Отоларинголог, Сімейний лікар Малишева Олександра Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар другої категорії займається лікуванням захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, порушень роботи шлунково-кишкового тракту, захворювань ЛОР-органів, системних і інфекційних захворювань. Доктор також надає допомогу при алергічних реакціях, невропатіях, пієлонефриті, циститі, гастриті, вестибулопатії та ін. Олександра Юріївна виконує широкий спектр лікувально-діагностичних процедур. Приймає пацієнтів віком від 3-х років.
Лікар Акушер-гінеколог Гарбар Віолетта Валентинівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань пренатальної діагностики, безпліддя, порушення менструального циклу, запальними захворюваннями жіночої статевої сфери та ін. Проводить УЗ-діагностику.
Лікар УЗД-фахівець Базика Олександр Дмитрович на Doc.ua
Лікар Олександр Дмитрович фахівець в області ультразвукового дослідження, кандидат медичних наук. Проводить широкий спектр УЗ-досліджень таких, як: щитовидної залози, органів черевної порожнини, органів заочеревинного простору (нирки, сечовий міхур), суглобів, органів малого таза у чоловіків.
Лікар Масажист Прекрасний  Максим на Doc.ua
Спеціаліст проводить безліч видів масажу такі, як: лікувальний масаж, антицелюлітний масаж, дитячий масаж, масаж для вагітних і після родової, масаж обличчя та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Луценко Ренат Олегович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ренат Олегович проводить діагностику і лікування таких захворювань і патологій, як: полікістоз, дисменорея, кіста яєчника, аднексит, міома матки, кандидоз, аноргазмія, бартолініт, вагінізм, ВПЛ, вульвіт, вульвовагініт, випадання матки і піхви, галакторея, гематосальпінкс, гонорея, дисплазія піхви, дисплазія шийки матки, дисфункція яєчників
Лікар Сімейний лікар Дулов  Артур Игоревич на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комарова  Владислава  Олександрівна на Doc.ua
Владислава Олександрівна консультує дорослих від 18 років з питань лікування і профілактики захворювань дихальної, серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи. Також лікар проводить УЗД дітям від 2х років та дорослим пацієнтам.
Лікар Рентгенолог Іванкова  Аліна  Сергіївна на Doc.ua
Лікар Нарколог Чуєва   Анастасія  Юріївна на Doc.ua
Анастасія Юріївна – лікар нарколог. Спеціалізується на проведенні детоксикації амбулаторно (включає одну крапельницю, медикаменти, фізіотерапію), комплексне лікування алкоголізму. Проводить лікування гострої алкогольної інтоксикації, купірування запійних станів у клініці, лікування стану відміни алкоголю та ін.