Сторінка 567: Приватні лікарі в Києві

Лікар Невролог Матеркова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Н.В. Матеркова спеціалізується на лікуванні судинних захворювань спинного, головного мозку, захворювань центральної периферичної нервової системи. Проводить пункції, блокади, володіє технікою мануальної терапії.
Лікар Косметолог Керусь Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на косметологічному догляді за обличчям і тілом. Виконує механічну чистку обличчя, пілінг, масаж, доглядові процедури для різних типів шкіри, мезотерапію, біоревіталізацію, депіляцію
Лікар Стоматолог Мікая Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Професійна сфера інтересів Вікторії Валеріївни - надання послуг з реставрації зубів, хірургічних маніпуляціях, дитячої та терапевтичної стоматології.
Лікар Психолог, Психотерапевт Бояринцева Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Сімейний системний терапевт (розстановки по методу Берта Хелленгера), дитячо-батьківські відносини, робота з емоційною залежністю в гештальт-підході, робота з розладом харчової поведінки, психосоматика, робота з сексуальністю
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматоонколог Махиня Ксения Дмитриевна на Doc.ua
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Данильчик Максим Михайлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, УЗД-фахівець, працює за такими напрямками, як оперативна урологія, контактна та дистанційна літотрипсія. Проводить лікування циститу, фімозу, уретриту, баланопоститу, імпотенції, епідидиміту, орхіту.
Лікар Масажист, Реабілітолог Вережак Василь Васильович на Doc.ua
Масажист-реабілітолог, володіє численними техніками лікувального і розслабляючого масажу, спеціалізується на фізичній реабілітації дорослих пацієнтів після перенесених травм, забезпечує терапевтичну підтримку пацієнтам з хронічними захворюваннями спини, суглобів, порушеннями кровообігу
Лікар Масажист, Реабілітолог Дубровіна Юлія Сергіївна на Doc.ua
Юлія Сергіївна - лікар-реабілітолог, масажист. Спеціалізується на проведенні таких видів масажу: загальний, лікувальний, класичний, спортивний, фрагментарний, остеопатичний, антицелюлітний, розслабляючий
Лікар Гінеколог Сторожук Марія на Doc.ua
Марія Сторожук спеціалізується на малоінвазивних оперативних втручаннях, лікуванні гіперплазії, супроводі вагітності та ін. Є автором численних наукових медичних статей, проходила стажування в Україні і за кордоном. Доктор працювала в амбулаторних і стаціонарних державних і приватних медичних закладах.
Лікар Педіатр Думенко Анастасія Геннадіївна на Doc.ua
Анастасія Геннадіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Проводить патронаж дітей до 1 року, прийом дітей до 18 років (в тому числі і англомовних), профілактичні вакцинації, діагностику і лікування соматичних захворювань у дітей. Займається лікуванням анемії, атопічного дерматиту, ГРВІ, гострого тонзиліту, гострого фарингіту, риніту, отиту, бронхіту, бронхіальної астми, пневмонії, діареї, запору і ін.