Сторінка 563: Приватні лікарі в Києві

Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Неонатолог Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Лікар Масажист Тумакін Дмитро Валентинович на Doc.ua
Здійснює процедури профілактичного, класичного, лікувального і антицелюлітного масажів.
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог Шатілова Оксана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Оксана Валеріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гострих і хронічних захворювань у дітей. Є педіатром і дитячим кардіоревматологом. Проводить вакцинацію і становить індивідуальний графік щеплень, консультує з питань раціонального вигодовування дітей до року. Веде прийом дітей від 0 до 18 років
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Яровий Роман Олександрович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Туранська Вікторія Станіславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту, пломбуванням кореневих каналів, реставрацією зубів, лікуванням зубів при вагітності, а також дитячою стоматологією
Лікар Масажист, Реабілітолог Душин  Владислав  Валерійович на Doc.ua
Владислав Валерійович фахівець в області реабілітології і масажу. Проводить загальний масаж, антицелюлітний масаж, моделюючий ліфтинг обличчя та ін.
Лікар Масажист, Фізіотерапевт, Вертебролог, Остеопат Шкуропат Сергій Іванович на Doc.ua
Сергій Іванович кваліфікований фізіотерапевт, остеопат, вертебролог, масажист. Проводить різні види масажу: вісцеральний масаж, антицелюлітний масаж, масаж спини, масаж голови, обличчя і ін.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Приступа Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович спеціалізується на терапевтичній та ортопедичній стоматології. Займається лікуванням гінгівіту, карієсу, пародонтиту, періодонтиту, пульпіту, стоматиту. Проводить протезування, імплантацію, діагностику за допомогою Wax-up, відбілювання зубів та ін.
Лікар Стоматолог-ортопед Маджид Ільяс Гусенович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, гнатолог. Заступник гол.лікаря клініки CRB clinic Спеціалізується на лікуванні дисфункції СНЩС, лікуванні бруксизму, тотальному протезуванні. Працює в цифровому протоколі
Лікар Терапевт Данилюк Тетяна Павлівна на Doc.ua
Лікар терапевт другої категорії, лікар УЗ-діагностики. Освіта: Випускниця Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, 2015р. Інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, 2017р. Клінічна ординатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, 2019р. Спеціалізація з ультразвукової діагностики в Українській військово-медичній академії, 2019 р. Напрями діяльності: • Захворювання органів дихання (в т.ч. ГРВІ, Covid-19) • Захворювання шлунково-кишкового тракту • Захворювання серцево-судинної системи • Захворювання сечостатевої системи