Сторінка 560: Приватні лікарі в Києві

Лікар Ортодонт Калініченко Софія Борисівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійно оцінює стан і виявляє порушення формування зубів і щелеп, володіє всіма методиками ортодонтичного лікування. Спеціалізується на виправленні аномалій положення зубів і неправильного прикусу, застосовує незнімну і знімну техніки, брекет-системи різних видів. Дає рекомендації з профілактики зубощелепних аномалій у дітей від 6 років
Лікар Сімейний лікар Дегтяр Юлія Григорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, ЕКГ, забір аналізів, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, ангіна, риніт, цистит. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Стоматолог Гончеренко Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Іванівна - кваліфікований фахівець в області профілактики і лікування каріозних, некаріозних уражень, запальних процесів пародонту. Проводить терапевтичні маніпуляції для профілактики карієсу.
Лікар Ендокринолог Іванісова Надія Сергіївна на Doc.ua
Лікар практикує комплексний підхід до медичних питань, не обмежуючись областю своєї спеціалізації. Особливу увагу вона приділяє з'ясуванню причин розвитку хвороби і їх усунення. До сфери особливого клінічного інтересу відносяться цукровий діабет, дисфункція щитовидної залози, а також допомога пацієнтам з надлишком маси тіла та ожирінням
Лікар Стоматолог Авраменко Олег Валерійович на Doc.ua
Лікар-фахівець з терапевтичної стоматології, досвідчений ендодонтист і фахівець з використання дентального мікроскопа. Лікує кореневі канали зуба, реалізовує надійну герметизацію або обтурацію системи каналу кореня. Застосовує ультразвук в ендодонтії і апарат Vector.
Лікар Психолог, Психотерапевт Олександрівська Катерина Вікторівна на Doc.ua
Психотерапевт, спеціалізується на вирішенні проблем в області психосоматики, посттравматичних розладів, гештальт-терапії. Надає допомогу при різних кризах (вікових, особистісних), фобіях, страхах, депресіях, тривожних станах.
Лікар Офтальмолог Первак Матвій Ігорович на Doc.ua
Лікар Стоматолог Паращук Роман Сергійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог другої категорії, займається лікуванням карієсу, пломбуванням кореневих каналів, гігієною порожнини рота. Проводить знімне і незнімне протезування та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Кравченко Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, займається установкою знімних і незнімних конструкцій з метою усунення порушень положення зубів і форми зубного ряду.
Лікар Терапевт Золотарьова Віра Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Золотарьова займається веденням і терапією пацієнтів з різними внутрішніми патологіями, застосовуючи загальну діагностику і гемосканування, медикаментозні методики лікування, фізіотерапію, паравертебральні ін'єкції та ін.