Лікар Невролог, Реабілітолог, Кінезітерапевт Ігнатенко Ксенія Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Ігнатенко Ксенія Володимирівна

Консультація від590 грн
Досвідчений лікар першої категорії веде лікарську практику більше 12 років. Застосовує знання в області неврології, кинезитерапии, фізичної і реабілітаційної медицини. Спеціаліст в області мануальної терапії. Займається лікуванням всіх поширених хвороб нервової системи
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Олена 25 Червень 2024
Маргарита 14 Лютий 2024
Лікарка приємна, кваліфікована, уважна. Рекомендую
Ситуацію виправлено
Віктор 18 Листопад 2023
Враження після візиту лишились суперечливі. Не можна сказати, що все погано, але сказати, що даний візит мені приніс якусь користь, - я теж не можу. Інформація надана лікарем - вкрай дозована, рафінована, її складно назвати практичною і такою, що можна застосувати в лікуванні. Був поставлений чисто формальний симптоматичний діагноз, типу міалгії і все в цьому дусі. Був констатований факт симптоматики при огляді. Рекомендацій з лікування не було надано жодних, жодної конкретики - які треба процедури, вправи і т.д. все зводилось до схеми: "давайте запишемо вас до нашого реабілітолога на сеанс лікувальної фізкультури і він вам все покаже та пояснить". Тобто, консультація в лікаря більше схожа на маніпуляцію з метою змусити прийти ще раз без жодних альтернативних варіантів. В результаті наступний раз просто пішов до іншого лікаря.
Ігнатенко Ксенія Володимирівна 04 Грудень 2023
Дякуємо за Ваш відгук! Вам було надано консультативне заключення в якому прописані рекомендації і необхідні обстеження на момент огляду. На рахунок рекомендацій щодо вправ, то лікар не надає даної інформації в умовах первинної консультації, оскільки заняття кінезітерапією проводяться виключно під наглядом реабілітолога задля контролю і запобігання погіршення стану.
Олексій 07 Грудень 2022
Ірина 07 Грудень 2022
Наталія 02 Грудень 2022
Елизавета 09 Листопад 2022
Олег 13 Липень 2020
Анастасия 22 Червень 2020
Все было хорошо. Доктор объяснил что и как. Доктор компетентный, сразу описал мне мои проблемы.
Людмила 19 Червень 2020
Мені навіть не знадобилося лікування! Лікар, відразу допомогла вирішити мою проблему. На місті.