Лікар Ортопед, Травматолог Костогриз Олег Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про Костогриз Олег Анатолійович

Доктор медичних наук
Висококваліфікований фахівець з великим практичним досвідом роботи в діагностиці та лікуванні запальних захворювань колінних суглобів. Олег Анатолійович використовує новітні методики при оперативному втручанні, проводить консервативну терапію, спрямовану на відновлення рухливості суглобів. Доктор застосовує індивідуальні інноваційні методики хірургічного лікування хворих з травмами хряща колінного суглоба

Перевірені відгуки про лікаря 15 відгуків

Владимир 01 Листопад 2019
Доктор очень хороший, очень приятный. Доктор мне помог, обращался с травмой ноги. Стало легче буквально сразу, с первого дня. Доктор объяснил, что лечение длительное, но лечение уже помогает. Чувствуется профессионализм доктора, очень хорошее отношение, доброжелательность. Большое спасибо доктору! Буду еще к доктору обращаться.
Вера 28 Жовтень 2019
Дуже хороший лікар. Все доступно розповів та відповів на мої запитання, надав рекомендації що потрібно надалі мені робити. Я дуже задоволена лікарем.
Софія 28 Жовтень 2019
Раиса 28 Жовтень 2019
Валентина 08 Жовтень 2019
Игорь 11 Вересень 2019
Я очень хорошего мнения о нем он меня оперировал.
Елизавета 09 Вересень 2019
Юлия 27 Серпень 2019
Юлия 11 Липень 2018
Мне понравился врач. Есть с чем сравнить и могу сказать, что прием прошел на высшем уровне.
Татьяна 04 Липень 2018
Все было хорошо, я всем довольна.