Сторінка 551: Приватні лікарі в Києві

Лікар Пластичний хірург Курінний Сергій Іванович на Doc.ua
Сергій Іванович займається проведенням абдомінопластики, ліпосакції, пластики грудей, обличчя, інтимної пластики і т.д. Лікуванням фіброми, ліпоми, ретикулярного варикозу, гемангіоми і т. д. Лікар - автор 3 патентів і багатьох наукових публікацій. Лікар приймає дорослих і дітей з народження
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гоменюк Мар'яна Андріївна на Doc.ua
Гоменюк М. А. має більше 10 років досвіду як з дорослими, так і з дітьми. Спеціалізується на різних формах порушення прикусу - від легких дефектів до складних патологій, на певних дефектах зубощелепної системи та ін.
Лікар Кардіолог Студнікова Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, лікує вегетосудинну дистонію, аритмію, артеріальну гіпертензію, кардіоміопатії, стенокардію, серцеву недостатність і ін. Визначає фактор ризику хвороб серця у пацієнтів.
Лікар Терапевт Вусата Марина Александрова на Doc.ua
Лікар-терапевт, УЗ-фахівець, займається діагностикою та лікуванням різних захворювань органів черевної порожнини, дихальної та серцево-судинної систем.
Лікар Акушер-гінеколог Алієва Гюнай Мамедали кизи на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, забір мазків, біопсію, радіохвильову ексцизію, розтин кіст шийки матки піхви. Лікує захворювання і патології гінекологічного профілю. Веде прийом для дітей від 12 років
Лікар Терапевт Кашина Юлія Василівна на Doc.ua
Юлія Василівна — лікар-терапевт загальної практики, яка протягом багатьох років лікує дорослих. Вона має 11-річний досвід роботи з вагітними жінками. У роботі завжди з турботою ставиться до здоров’я своїх пацієнтів, а в лікуванні застосовує лише високоефективні методи діагностики та профілактики
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Бокій Оксана Іванівна на Doc.ua
Бокій Оксана Іванівна є молодою висококваліфікованою спеціалісткою, яка надає якісну медичну допомогу в рамках своєї спеціальності. У своїй роботі використовує сучасні європейські методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань, що суттєво підвищує рівень ефективності лікування
Лікар Алерголог Калікіна  Ірина  Костянтинівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням таких захворювань, як алергічний риніт (сезонний, цілорічний), алергічний кон'юнктивіт, бронхіальна астма, кропив'янка (гостра, хронічна), ангіоневротичні набряки обличчя (губ, повік), контактний дерматит (реакції на метали, косметику, фарби. побутову хімію), атопічний дерматит, харчова алергія, алергічні реакції на укуси комах.
Лікар Анестезіолог Левіна Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, має більше 10 років досвіду. Проводить інвазивний контроль гемодинаміки, а також механічну підтримку кровообігу, яка потрібна при важкої серцевої недостатності та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Невмита Анна Яковлівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, ендокринолог, провідний фахівець естетичної гінекології, лікар УЗД. Займається лікуванням запальних захворювань жіночої статевої системи, інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу. Підбирає терапію при проблемах в період клімаксу