Лікар Акушер-гінеколог, Хірург, УЗД-фахівець, Ендокринолог Ноговська Інна Григорівна на Doc.ua

Ноговська Інна Григорівна

Лікар першої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Лікар-гінеколог першої категорії, спеціалізується на лікуванні запалень жіночих репродуктивних органів і застосуванні ендоскопічних методів діагностики.
Гінекологічний центр "НАДІЯ" на вул. Дегтярівська
ул. Дегтяревская, 48на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Гінекологічний центр «НАДІЯ» по вул. Володимирська
ул. Владимирская, 69на карті
Печерськийм. Університет
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 25 Червень Нд 26 Червень Пн 27 Червень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Наукові статті в журналі: «Gynecological Surgery» Supplement 2. September 2011

Наукові доповіді на:

• 20th Annual Congress of the European Society for Gynecological Endoscopy (ESGE), London;
  • «Modern way of diagnosis and treatment of patients with ovarian apoplexy for prevention and restoration of reproductive function»;
  • «Role of endoscopy in treatment of pelvic inflammatory diseases».

Cпівавтор доповіді на науково-практичній конференції «Ендометріоз. Діагностичні міфи і хірургічні результати. Репродуктивне здоров'я нації».

Лектор в мережі спортивних клубів «FitCurves» на підтримку особистого соціального проекту «Розвиток культури турботи про себе і своє здоров'я у жінок України»

Статті

1. «ГЦ «НАДІЯ» надає другий шанс», журнал BEAUTY CLUB
  2. «Роль гормонів в житті жінки», журнал Автоледі
  3. “Розвиток гінекології (медицини) в Україні. Стандарти. Інновації.», журнал Community

Освіта

• 2007 г. - Национальный Медицинский Университет  им. Богомольця.

Курси

• 2012 р. - «Репродуктивна ендокринологія»;
  • 2012 р. - «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології»;
  • 2013 р. - «Основи гістеро- і лапароскопії в гінекології»;
  • 2013 р. - «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій»;
  • 2013 р. - «спеціалізація УЗД»;
  • 2014 р. - «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології»;
  • 2015 р. - курси і стажування «Сучасна ультразвукова діагностика в гінекології»;
  • 2016 р. - курси «Актуальні питання ультразвукової діагностики в гінекології, онкогінекології, онкології»;
  • 2013 р. - майстер-клас «Кольпоскопія, офісна гістероскопія, гістерорезектоскопія»;
  • 2011 р. - практичний тренінг по роботі з системами TVT-Obturator, Profit+M Total, Gynecare Prosima;
  • 2015 р. - семінар-практикум «Інтимна ін'єкційна корекція»;
  • 2011 р. - участь у Всеукраїнській конференції «Сучасні мініінвазивні технології в хірургії та гінекології»;
  • 2015 р. - участь в науково-практичній конференції «Відеоскопічна гінекологія та репродуктивна медицина & ndash; дві складові частини успіху»;
  • 2014 р. - участь в конференції «Сучасні методики для жіночого здоров'я: Лазерні технологи і ін'єкційне інтимне омолодження»;
  • 2012 р. - участь в науково-практичній конференції «Сучасні ендоскопічні технології в ендокринологічної хірургії та гінекології»;
  • 2015 р. - участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Діагностика і терапія ендокринних порушень у жінок від менархе до менопаузи»;
  • 2011 р.. - участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії»;
  • 2013 р. - участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії 2013»;
  • 2015 р. - учасник і співавтор доповіді на науково-практичній конференції «Ендометріоз. Діагностичні міфи і хірургічні результати. Репродуктивне здоров'я нації»;
  • 2015 р. -участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Нові досягнення гінекологічної хірургії 2015»;
  • 2011 р. - 20th Annual Congress of the Euripean Society for Gynaecological Endoscopy (ESGE), London.

Участь в асоціаціях

• учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікування захворювань

• Кіста яєчника
  • Ендометріоз
  • Міома матки

Виконувані процедури

• гінекологічний огляд;
  • кольпоскопія;
  • УЗД;
  • ендоскопічна хірургія, малоінвазивна хірургія;
  • естетична гінекологія;
  • репродуктивна гінекологія;
  • лікування патологій шийки матки;
  • корекція гормональних порушень.

Перевірені відгуки про лікаря

22 Відгуки
Иванна 03 Липень 2020
Доктор все доступно объяснила, поставила точный диагноз, успокоила меня что очень важно для пациента. Мне все очень понравилось
Алина 22 Червень 2020
Мне все понравилось. Прекрасный доктор, профессионал своего дела.
Алла 16 Червень 2020
Лікар дуже відповідально ставитися до роботи. Докладно все розповідає.
Иванна 05 Червень 2020
Доктор профессиональный, сразу видно. У него в помещении все стерильно было, учитывая ситуацию. Была конструктивная беседа по поводу приема. Она учла и посмотрела анамнез по старым заболеваниям.
Наталия 12 Грудень 2019
Конструктивный диалог с доктором, провела хорошую мне консультацию, планирую еще сходить.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ