Сторінка 542: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Генералова Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна є стоматологом терапевтичного і ендодонтичного профілів, доктор неодноразово удосконалила свої навички на професійних курсах і семінарах, що проходять під керівництвом провідних стоматологів-практиків України та зарубіжжя.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Обабко Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Серед основних напрямків роботи Олександра Миколайовича: хірургія, імплантологія. При імплантації лікар виконує як всі підготовчі роботи, так і саму установку зубних імплантів. У своїй роботі використовує сучасні стоматологічні методики та матеріали провідних світових виробників
Лікар Стоматолог Кобріна Наталія Борисівна на Doc.ua
Спеціаліст з пародонтології та терапевтичної стоматології. Проводить комп'ютерну діагностику тканин пародонта на апараті РА-ОN.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Солодовник Олександр на Doc.ua
Олександр Солодовник - лікар першої категорії з більш ніж 13-річним досвідом роботи, висококваліфікований фахівець. Проводить ультразвукову діагностику органів черевної порожнини, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз. Володіє всіма сучасними методиками УЗД досліджень, в тому числі при патологіях жіночої статевої сфери
Лікар Косметолог, Стоматолог Маловік Ганна Олександрівна на Doc.ua
Заступник головного лікаря стоматології "Freedents", область професійної діяльності - естетична і терапевтична стоматологія, відбілювання і профілактика, пародонтологія, ендодонтичне лікування зубів. Також Ганна Олександрівна є фахівцем в області ін'єкційної косметології
Лікар Стоматолог Абдуллін Рустам Рубінович на Doc.ua
Рустам Рубінович - фахівець загальної стоматології з великим досвідом роботи. Займається лікуванням зубних захворювань - карієсу, пульпіту, періодонтиту; протезуванням зубів, естетичної реставрацією, постановкою вінірів і відбілюванням зубів
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Макаренко Лілія Володимирівна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Попов Роман Вікторович на Doc.ua
Займає посаду головного лікаря «Artsmile». Роман Вікторович - лікар з більш ніж 10-річним стажем. Доктор Попов спеціалізується на терапевтичному та ортопедичному лікуванні зубів.
Лікар Ортопед, Стоматолог Даниловський Костянтин Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ортопедичних захворювань будь-якого ступеня складності, займається ортопедичною реабілітацією стоматологічних хворих.
Лікар Стоматолог Паращук Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений гігієніст, консультує про правильний догляд за зубами, проводить гігієну порожнини рота професійну, прибирає зубний камінь і інші різні тверді відкладення і допомагає підібрати засоби по догляду за порожниною рота.