Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua

Молоков Дмитро Олександрович

Лікар вищої категорії
13 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
ул. Днепровская набережная, 25на карті
Сіті Клініка на просп. Науки
просп. Науки, 30на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 03 Грудень Сб 04 Грудень Нд 05 Грудень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, лікувальний факультет (2006)

Курси

• Спеціалізація за напрямом «Хірург», Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (2009)
  • Спеціалізація за напрямом «Проктологія», Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (2016)
  • Передатестаційні курси, кваліфікаційна категорія по хірургії при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л Шупика (2011, 2013)
  • Спеціалізація за напрямом «Ендоскопія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л Шупика (2013)
  • Спеціалізація за напрямом «Проктологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л Шупика (2016)
  • «Основи лапароскопічної хірургії» при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2017)
  • «Практичний курс з лапароскопічної хірургії», навчальний центр ендоскопічної хірургії «Ендофорс» (2017)

Виконувані процедури

• Консервативне і оперативне лікування пацієнтів хірургічного профілю
  • Проктологічні і урологічні операції, хірургічні втручання при захворюваннях органів черевної порожнини
  • Відеогастроскоп
  • Відеоколоноскопія і ендоскопічні маніпуляції

Перевірені відгуки про лікаря

16 Відгуки
Ирина 02 Листопад 2020
Лікар дуже уважний, ввічливий, візит пройшов на вищому рівні. Проявив професійну кваліфікацію та гарно зробив мені перев'язку. Мені все сподобалось
Василь 04 Червень 2020
Рекомендую врача проктолога Молокова Дмитрия Александровича. Очень чуткий, внимательный доктор. В прошлом году удалял полип, который оказался злокачественный. Операция прошла успешно. Были сегодня на повторном приеме у доктора. Выражаю благодарность Дмитрию Александровичу за его профессионализм и чуткое сердце. Большое спасибо!
Александр 19 Жовтень 2019
Грамотный, спокойный врач. Внимательно слушает и подробно объясняет. Рекомендую!
Игорь 12 Лютий 2018
Все было хорошо. Все понравилось.
Ксения 10 Квітень 2017
Все быстро, четко, дали ответы на вопросы.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ