Сторінка 537: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Шевчук Валерій Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, завідувач відділення ортопедичної стоматології СМЦ НМУ імені О.О. Богомольця.
Лікар УЗД-фахівець, Хірург Повч Людмила Сергіївна на Doc.ua
Людмила Сергіївна — лікар ультразвукової діагностики зі стажем роботи понад 15 років. Лікар проводить ультразвукову діагностику черевної порожнини, заочеревинного простору, нирок, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз, м'яких тканин, суглобів. Людмила Сергіївна проводить діагностику ТАПБ вузлів щитовидної залози, кіст, лімфатичних вузлів. Також активно відвідує сучасні конгреси, симпозіуми та майстер-класи, постійно вдосконалює свою професійну діяльність, є чуйним і співчуваючим лікарем, користується повагою у колег і пацієнтів.
Лікар УЗД-фахівець Голінка Олександр Миколайович на Doc.ua
УЗД-фахівець проводить ультразвукову діагностику організму пацієнтів: органів черевної порожнини, органів малого тазу, щитовидної залози, слинних залоз, молочних залоз, м'яких тканин. Відвідує конференції по своїй спеціальності і розвивається як фахівець
Лікар Педіатр Гончарова Юлія Олексіївна на Doc.ua
Лікар спостерігає дітей з перших днів життя. Оцінює розвиток органів і систем малюка, виявляє фізіологічні відхилення періоду новонародженості, займається виходжування передчасно народжених дітей, лікуванням захворювань і патологічних станів перинатального віку. Має понад 20 наукових праць, 4 патенти, 18 наукових статей
Лікар Стоматолог Хрол Ніна Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, фахівець зі зняття зубних відкладень.
Лікар Кардіолог Пантась Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна - медичний директор клініки. Виконує діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, проводить передопераційну підготовку кардіологічних пацієнтів
Лікар УЗД-фахівець Закревська Світлана Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
УЗД-фахівець проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози, грудних залоз, ультразвукову діагностику захворювань артерій і вен нижніх кінцівок. Використовує такий метод ультразвукового дослідження як еластографія здвигової хвилі, метод компресійної еластографії, займається проведенням ультразвукової стеатометрії
Лікар Косметолог Козлова Ольга Павлівна на Doc.ua
Ольга Павлівна кваліфікований фахівець естетичної медицини. Виконує безліч процедур апаратної косметології для краси обличчя, тіла і шкіри голови. Здійснює контурну пластику, корекцію фігури, тредліфтинг, мезотерапію, лазерну епіляцію і ін.
Лікар Ортодонт Артемюк Олег Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить встановлення преортодонтичних трейнерів, ортодонтичних апаратів першого, другого і третього рівнів складності; брекет-системи: металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі, лінгвальні різних модифікацій; мікроімплантів у компоненті ортохірургії
Лікар Психотерапевт Співаківська Тетяна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психотерапії у клієнт-з центром підході. Проводить індивідуальну психотерапію, консультування. Допомагає впоратися такими проблемами, як: особистісні проблеми (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у відносинах, вікові кризи); важкі психотравми; проблеми залежності (алкоголізм, наркоманія, ігрова залежність); проблематика співзалежних відносин