Лікар Педіатр Швець Олена Генріхівна на Doc.ua

Відгуки про Швець Олена Генріхівна

Спеціалізується на спостереженні дітей молодшого віку. Проводить діагностику та терапію кардіологічного, терапевтичного, гастроентерологічного профілів, респіраторних захворювань. Складає програми раціонального харчування, вакцинації, профілактики глистових інвазій.

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Єва 05 Квітень 2024
Лікар дуже сподобалася, видно що лікар розбирається у своїй справі, ми задоволені
Поліна 30 Січень 2024
У лікаря дуже професійний підхід, нічого зайвого не було по призначенні. Дуже сподобався візит.
Матвій 26 Грудень 2023
Все чудово, дякую.
Анонімно 06 Грудень 2023
Лікар - великий спеціаліст, до цього лікаря ми колись давно зверталися і шукали саме цього лікаря. Лікар вміє виявила і прослухала пневмонію, інші лікарі навіть по знімках не можуть виявити хворобу. Лікар від Бога, тому саме до нього і записувалися
Селім 22 Листопад 2023
Мені дуже сподобався лікар, компетентний, все добре розповіла, все розказала і показала
Єлизавета 24 Липень 2023
Мірра 11 Травень 2023
Софія 16 Січень 2023
Дария 26 Січень 2022
У доктора были на приеме раньше, потом доктора специально нашли, чтобы к доктору опять попасть на прием. Доктор супер! Доктор одна из лучших педиатров!
Никита 12 Січень 2022
1 2 3