Сторінка 538: Приватні лікарі в Києві

Лікар Психотерапевт Скварко Вадим на Doc.ua
Лікар спеціалізується на аналітично-орієнтованій психотерапії. Проводить індивідуальну дорослу психотерапію, дитячу психотерапію, сімейну психотерапію. Спеціаліст у сімейних ситуаціях, дитячих складнощах, проживанні розлучень, втрати близьких, травматичних відносинах, наслідки сильного стресу, залежно, самоорієнтації. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Акушер-гінеколог Мініна Ольга Юріївна на Doc.ua
Ольга Юріївна спеціалізується на загальній гінекології, веде консультативний прийом як онкогінеколог, експерт в інтимної контурної пластики. Здійснює лікування запальних, інфекційних захворювань в гінекології, медикаментозну, радіохвильову терапію захворювань шийки матки. Володіє різними видами діагностики передракові і ракові захворювання жіночих статевих органів. Займається постановкою контрацептивів, моніторингом овуляції.
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Морєва  Діана Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких хвороб як: хронічний гастро-дуоденіт, НР-асоційовані хвороби шлунка (хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, рак шлунка), гастроезофагеальна рефлюксна хвора хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт (НЯК), синдром подразненого кишечника (СРК)
Лікар Психолог, Дефектолог Лещенко  Ольга Іванівна на Doc.ua
Ольга Іванівна – дефектолог, психолог, спеціаліст раннього втручання з 15-річним стажем роботи. Спеціалізується на консультуванні вагітних та молодих батьків. Здійснює діагностику дітей із ОПФР, скринінг дітей раннього віку. Проводить індивідуальні та групові заняття від 0 до 3 років, складає персональні програми корекції
Лікар Стоматолог-ортопед Чмола Михайло Ярославович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-ортопед, виконує такі процедури, як установка вінірів, протезування зубного ряду на імплантатах, установка коронок. Лікує аномалії розмірів і форми зубів, зубний камінь, глосит, карієс та ін.
Лікар Ортопед Арустамян Юрій Арсенович на Doc.ua
Лікар ортопед першої кваліфікаційної категорії Арустамян Юрій Арсенович має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, лікування дефектів анатомічної форми зубів, відновлення дефектів зубних рядів внаслідок повної або часткової втрати зубів (знімне або незнімне протезування), виготовлення кульшових вкладок прямим і непрямим методом, зняття відбитків різних типів, встановлення та фіксацію знімних і незнімних ортопедичних конструкцій
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Понич Наталія Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст в області проведення ехокардіографії, лікар функціональної діагностики, має першу категорію, здійснює трансторакальну, черезстравохідну, тривимірну ехокардіографію, електрокардіографію, а також стрес-ехокардіографію.
Лікар Анестезіолог Дем'янчук Максим Олексійович на Doc.ua
Займається підготовкою пацієнтів до наркозу, здійснює контроль за станом пацієнта, коли здійснюється оперативне втручання, виводить з наркозу. Індивідуально становить схему і підбирає препарати для введення в наркоз.
Лікар Педіатр, Неонатолог Лисенко Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Лисенко Олена лікар педіатр-неонатолог. Проводить лікування інфекцій верхніх і нижніх дихальних шляхів, дитячих інфекційних захворювань. Консультує по догляду, харчуванню та раціональному вигодовуванню дітей першого року життя. Проводить вакцинацію і становить індивідуальний календар вакцинації
Лікар Хірург Мойсеєнко Анатолій Іванович на Doc.ua
Анатолій Іванович спеціалізується на абдомінальній, лапароскопічній хірургії, флебології. Проводить повний спектр лапароскопічних оперативних втручань на органах черевної порожнини, здійснює оперативне лікування варикозної хвороби.