Сторінка 541: Приватні лікарі в Києві

Лікар Косметолог, Дерматовенеролог, Діагност Воронін Оксана Василівна на Doc.ua
Оксана Василівна є лікарем, коло професійних інтересів якого пов'язане з патологіями шкіри та окремих її ділянок. Діагностика і лікування хронічних дерматозів : ❖ грибкових захворювань ( шкіри , волосистої частини голови , нігтів , урогенітального тракту); ❖ вірусних захворювань ( герпетичних інфекцій – простий ,статевий , оперізуючий); ( видалення бородавок , папілом , контагіозних молюсків методом кріодеструкції ) ; ❖ захворювань придатків шкіри (вугрева хвороба , розацеа , периоральнийдерматит, фолікуліт); ❖ папуло – сквамозних захворювань (псоріаз , себорейний дерматит ,червоний плоский лишай ) ; ❖ гнійничкових захворювань ( піодермії ); ❖ алергодерматози ( екзема , токсикодермія ,атопічний дерматит ); ❖ захворювань ,що передаються статевим шляхом ( хламідіоз , трихомоніаз , уреаплазмоз , мікоплазмоз ) ; ❖ Дерматоскопічна діагностика новоутворів шкіри . Люмінісцентна діагностика. ❖ Видалення новоутворів методами: естетичної електрокоагуляції та кріодеструкції.
Лікар Гінеколог Колібабачук Олеся Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Офтальмолог Ротаєнко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (перша категорія), має досвід роботи в підборі очкової і контактної корекції з володінням сучасними алгоритмами і підходами. Також проводить діагностику переднього відрізка ока і його лікування.
Лікар Педіатр Збиковська Неля Сергіївна на Doc.ua
Педіатр проводить консультативні прийоми пацієнтів для діагностики і лікування основного спектру захворювань. Для досліджень використовує пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію. Проводить лікувально-профілактичні заходи у дітей при гострих респіраторних вірусних інфекціях, захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів
Лікар Стоматолог, Терапевт Даниловська Оксана Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується в області естетичної реставрації, регулярно підвищує кваліфікацію і є учасником навчальних курсів, конгресів і форумів.
Лікар Офтальмолог Лебідь Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна займається лікувальною, консультативною, науковою, профілактичною та викладацькою діяльністю. Є дійсним членом Асоціації офтальмологів, нейроофтальмологів і глаукоматологів України. Доктор Лебідь є автором кількох друкованих робіт в вузькоспеціалізованих офтальмологічних виданнях. Веде прийом з питань блефаропластики.
Лікар Стоматолог Ратушна Вікторія Веніамінівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Стрижак Наталія Сергіївна на Doc.ua
Стрижак Наталія Сергіївна лікар дерматовенеролог, глав лікар VSP clinic. Виконує ін'єкційні процедури для обличчя такі як диспорт, біоревіталізація, біопарація, мезотерапія, контурна пластика обличчя філерами. А також виконує апаратні методики
Лікар Проктолог, Хірург Томинець Михайло Васильович на Doc.ua
Михайло Васильович надає хірургічну допомогу в лікуванні таких хвороб кишечника, як коліт, виразка, криптит, свищ прямої кишки, хвороба Крона та ін. Проводить оперативні втручання при апендициті, грижі передньої черевної стінки і гострому холециститі. Також доктор виконує невідкладну хірургію травм нижніх кінцівок
Лікар Стоматолог-хірург Петросян Борис Павлович на Doc.ua
Борис Павлович - хірург-імплантолог, головний лікар. Проводить такі процедури, як: імплантація, встановлення і витяг мікроімпланта, встановлення кісткових блоків, кісткова пластика, мякотканинна пластика, встановлення імпланта, встановлення формувачів ясен, пластика вуздечки губи, видалення екзостоз