Сторінка 526: Приватні лікарі в Києві

Лікар УЗД-фахівець Горохівська Галина Петрівна на Doc.ua
Галина Петрівна проводить дослідження організму, внутрішніх органів, м'яких тканин на предмет виявлення патологій. Лікар діагностує захворювання щитовидної і молочних залоз, нирок, печінки і органів черевної порожнини і т. д. Проводить УЗД при вагітності
Лікар Пульмонолог Турчина Інна Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на захворюваннях дихальної системи, а саме: бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія, плеврит, бронхоектатична хвороба, ателектаз легені, муковісцидоз, гемоторакс, пневмоторакс, хронічна обструктивна хвороба легень, рак легкого і інші захворювання органів дихальної системи.
Лікар Ендокринолог Зайченко  Вікторія  Олександрівна на Doc.ua
Вікторія Олександрівна – лікар ендокринолог. Спеціалізується на консультативному прийомі та лікуванні таких захворювань як: ауто-імунний тиреоїдит, вузловий зоб, гіпотиреоз, тиреотоксикоз метаболічний синдром, інсулінорезистентність, остеопороз, гіперпаратиреоз, цукровий діабет, синдром гіперпролактинемії та ін.
Лікар Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Діскаленко Андрій Васильович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-іридолог за допомогою дослідження райдужної оболонки ока, діагностує хвороби хребта і суглобів, захворювання внутрішніх органів. Працює у своїй галузі більше 17-років. Здійснює лікування, застосовуючи сучасні методики у рефлексотерапії, йоги, спортивних заняттях, фізіотерапії і лікувальному масажі
Лікар Хірург Лук'янчук Ігор Петрович на Doc.ua
Ігор Петрович - фахівець в області судинної терапії, естетичної та гнійної хірургії. Веде консультативний прийом пацієнтів, а також виконує оперативні втручання: склерозування вен при варикозі, пластика живота, корекція післяопераційних рубців, операції в колопроктології, лапароцентез, видалення доброякісних новоутворень
Лікар Педіатр Денисюк Ольга Едуардівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Едуардівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Здійснює патронаж пацієнтів з різними педіатричними патологіями. Консультує з грудного вигодовування, здорового способу життя. Займається оформленням в дитячі установи. Проводить вакцинацію, диспансеризацію, протирецидивні курси оздоровлення, програми реабілітації.
Лікар Стоматолог, Хірург Черненко Олександр Володимирович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Стоматолог Бєляєв Артем Петрович на Doc.ua
Артем Петрович спеціалізується на терапевтичній стоматології, ендодонтії, ортопедичній стоматології. Лікар Бєляєв займається лікуванням некаріозних уражень (адентії, флюорозу, гіперестезії, клиновидного дефекту) каріозних пошкодженнях (пульпіту, карієсу, періодонтиту), хвороб кореневих каналів.
Лікар Стоматолог Коваленко Віталій Володимирович на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Проводить процедуру видалення зубів, оперативні втручання по збереженню зуба, кістковопластичні операції і т.д.
Лікар Ендоскопіст Скакун Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна проводить маніпуляції з біопсією для цитологічного і патогістологічного досліджень. Також доктор здійснює такі процедури, як: бронхоскопія, колоноскопія (з використанням наркозу і без), відеоколоноскопія, видалення сторонніх тіл і зупинку кровотечі