Сторінка 522: Приватні лікарі в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Кудріцька  Лівія Георгіївна на Doc.ua
Лівія Георгіївна лікар акушер – гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки, лікуванні запальних процесів, порушень менструального циклу, ведення вагітності, лікування безплідності, лікування клімактеричних розладів, гормональних порушень. Також лікар проводить УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог Пушкеля  Максим  Анатолійович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням таких захворювань, як гострі та хронічні захворювання репродуктивної системи у жінок, порушенням оваріо-менструального циклу. Займається введенням та видаленням внутрішньоматкової спіралі, поліпектомію цервікального каналу, радіохвильове видалення кондилом вульви, радіохвильову ексцизію шийки матки, кольпоскопію.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Сугаіпова  Анжела  Різванівна на Doc.ua
Володіння модерними методами профілактики, діагностики та лікування акушерсько-гінекологічних захворювань.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Корост Ярослава Володимирівна на Doc.ua
Лікар і кандидат медичних наук Корост Ярослава Володимирівна має великий досвід роботи в області сімейної медицини та терапії. Проводить діагностику і лікування таких захворювань як ішемічна хвороба серця, діагностика порушень ритму і інші
Лікар Стоматолог, Терапевт Мальцева Оксана Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар УЗД-фахівець Бікірова Зера Февзієвна на Doc.ua
Спеціаліст першої категорії з проведення ультразвукових досліджень сечовидільної системи, щитовидної, вилочкової, слинних, молочних залоз, м'яких тканин, різних груп суглобів, лімфовузлів, плевральної порожнини, серця та ін.
Лікар Офтальмолог Самусенко Наталія Олегівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог І категорії, спеціалізація якого наступна: офтальмологія (доросла і дитяча), оптометрії і контактна корекція. Веде лікувальний прийом.
Лікар Сімейний лікар Оксенюк Інна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, риніт, панкреатит, коліт, цистит, серцева недостатність. Веде прийом для дорослих і дітей від 6 років
Лікар Фізіотерапевт, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Берг Тетяна Петрівна на Doc.ua
Тетяна Петрівна лікар лікувальної фізкультури вищої кваліфікаційної категорії, фізіотерапевт другої категорії з досвідом роботи 19 років. Займається фізіотерапевтичним лікуванням і проводить комплекси ЛФК для пацієнтів ортопедичного, травматологічного, неврологічного, загального терапевтичного, гінекологічного, урологічного профілю
Лікар Педіатр, Фізіотерапевт Козленко Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: ангіна, бронхіт, цистит, панкреатит