Лікар Стоматолог-ортопед, Щелепно-лицьовий хірург Саркісян Георгій Леваєвич на Doc.ua

Відгуки про лікаря Саркісян Георгій Леваєвич

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Доктор спеціалізується на терапевтичній стоматології, щелепно-лицьовій хірургії, ортопедії, імплантології. Надає стоматологічну допомогу, формує комплексний план лікування, веде пацієнтів протягом усього лікування. Займається лікуванням кореневих каналів, а також твердих тканин зубів каріозного походження, реставрацією фронтальних зубів, виконує всі процедури косметичної стоматології. Також здійснює всі види протезування знімних, незнімних конструкцій і амбулаторну хірургію. У повсякденній роботі виконує дентальну імплантацію с
Лікар Зуб
<p>В случае если после консультации проводится лечение, консультация - бесплатна.</p>
ул. Чистяковская, 2ана карті
Шевченківськийм. Святошин
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
33 Відгуки
Анастасия 13 Березень 2021
Все было отлично. Очень понравился врач. Мы рады, что операция прошла хорошо.
Сергей 08 Вересень 2020
Врач все сделал быстро, качественно, провел хорошо осмотр, все рассказал. Все время спрашивал когда, вводил анестезию не больно ли.
Екатерина 24 Травень 2020
Доктор очень квалифицированный. Визит понравился.
Марина 14 Березень 2020
Доктор ответственно отнёсся к моей проблеме, советовался с мнением других специалистов. Визитом очень довольна.
Вячеслав 02 Січень 2020
В целом сервисом я доволен, те процедуры которые нужно сделать сделали. Все быстро. Цены вообще умеренные.
Сергей 10 Вересень 2019
Доктор отличный. Все подробно рассказал варианты устранение моей проблемы, назначил лечение.
Виталий 09 Січень 2019
В целом, прием мне понравился, единственно, что хотелось бы сказать, чтобы были повнимательнее к пациентам. Особенно к тем, кто впервые вырывает зубы. Мне вырвали зуб и не объяснили, что нужно держать вату в течение какого-то времени. В итоге, я три часа пытался остановить кровь.
Сергей 01 Вересень 2018
На приеме все было очень хорошо. Будем и дальше лечиться у этого доктора.
Татьяна 08 Липень 2018
Врач очень внимательный. На консультации доктор доступно и терпеливо объясняет все и разъясняет, внушает доверие. Спасибо доктору.
Татьяна 22 Березень 2018
Все хорошо, все понравилось.
Показати ще 5 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ