Сторінка 518: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Байда Данило Леонідович на Doc.ua
Байда Данило доктор-стоматолог, автор семи статей в профільних науково - інформаційних виданнях. Володіє патентом на ортопедичну конструкцію для реабілітації односторонніх кінцевих дефектів зубного ряду. Займається комплексною реабілітацією пацієнтів, лікуванням часткової і повної адентії, бруксизма.
Лікар Отоларинголог Цимбал Кароліна Григорівна на Doc.ua
Досвідчений фахівець, успішно діагностує і лікує хвороби, травми, аномалії розвитку органів дихання, нюху і слуху у дорослих і дітей. Застосовує в роботі новітні діагностичні та терапевтичні методики, рекомендує профілактичні заходи
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Королович Оксана Василівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, PhD. Кваліфікований фахівець з 20-річним досвідом в області психології відносин, системно-сімейної терапії. Перинатальний психолог, арт-терапевт тілесно-орієнтованої терапії, травма-терапії, сексолог. Спеціаліст в області логотерапії, трансперсональної психології. В процесі роботи клієнти отримають індивідуальну терапію, розбір глибинного запиту, звільнення ресурсу, наповнення енергією
Лікар Стоматолог Лісковацька Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зуба і ясен.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Харрат Ірина Олександрівна на Doc.ua
Проводить лікування та корекцію прикусу брекет-системами різних видів - сапфірової, металевої, керамічної, самолігуючі Damon. Також проводить лікування елайнерами Invisalign, міофункціональними трейнерами Міобрейс.
Лікар Акушер-гінеколог Таран Олександра Іванівна на Doc.ua
Олександра Іванівна - досвідчений фахівець по збереженню жіночого репродуктивного здоров'я, експерт з пренатальної діагностики. Проводить кольпоскопію шийки матки, лікування ЗПСШ. Володіє сучасними методиками ультразвукових досліджень під час вагітності.
Лікар Дерматовенеролог Кошечкина Елена Вениаминовна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Кобрін Віктор Іванович на Doc.ua
Головний лікар «Майстер Дент», стоматолог-ортопед, є консультантом бренду Ivoclar Vivadent в країнах СНД. Крім клінічної практики, проводить курси в Україні та країнах ЄС по протезуванню за допомогою безметалевих конструкцій.
Лікар Стоматолог-хірург Мамонов Роман Олександрович на Doc.ua
Роман Олександрович лікар вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на хірургічній стоматології. Виконує дентальні імплантації будь-якого ступеня складності
Лікар УЗД-фахівець Чумак Людмила Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на функціональній діагностиці. Лікар проводить УЗД: органів малого тазу у дітей і підлітків, органів черевної порожнини, судин