Сторінка 519: Приватні лікарі в Києві

Лікар Стоматолог Ліфінцов Ростислав Вікторович на Doc.ua
Ростислав Вікторович є фахівцем з ортопедичної стоматології та лікування адентії, патологічної стертості, деформації оклюзійної поверхні, бруксизму, естетичних порушень посмішки, дисфункцій скронево-нижньощелепного суглоба, рухливості зубів.
Лікар Офтальмолог Арестович Ірина Антонівна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Мисник Оксана Олександровна на Doc.ua
Спеціаліст загальної стоматології. Займається лікуванням загальних проблем із зубами у дорослих (карієс, пульпіт, періодонтит), виконує естетичну реставрацію зубів, гігієнічну чистку. Проводить процедури лікування зубів за допомогою дентального мікроскопа
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Копущак Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, бронхіт, пневмонія, цистит та інші
Лікар Педіатр, Неонатолог Ляш Наталія Володимирівна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог вищої кваліфікаційної категорії Наталія Володимирівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить спостереження дітей з перших днів життя до 18 років, консультування по догляду за новонародженими і питань вигодовування дітей раннього віку, огляди, пальпації, перкусії, аускультації, консультації та лікування найбільш поширених захворювань дитячого віку
Лікар Невролог Прокопенко Марія Володимирівна на Doc.ua
Марія Володимирівна - досвідчений невролог, в сферу практичної діяльності входить корекція наслідків патологій кровообігу в мозку, черепно-мозкових травм, всебічна терапія демієлінізуючих захворювань, епілепсії, болів вертеброгенной природи та ін.
Лікар Рентгенолог Колесник Олег Володимирович на Doc.ua
Лікар-рентгенолог, знає всі тонкощі впливу рентгенівського випромінювання на здоров'я людини. Даний фахівець, застосовуючи рентгенівське обладнання, проводить діагностику і лікування захворювань.
Лікар Невролог Горлінский Жанна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Кардіолог Перепилиця Олександр Павлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Займається лікуванням серця, захворювань магістральних судин, серцевих (коронарних) судин, підвищеного артеріального тиску (гіпертонічна хвороба, симптоматична артеріальна гіпертензія), різних порушень серцевого ритму і провідності, порушень нервової регуляції судин тонусу (НЦД, панічні атаки). Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Лікар Хірург Черепенко Ігор Віталійович на Doc.ua
Ігор Віталійович спеціалізується на загальній, малоінвазивній хірургії, герніології. Займається оперативним лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, гнійних хвороб. Надає ургентну допомогу пацієнтам проктологічного профілю.