Лікар Невролог Пянтковська Наталія Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Пянтковська Наталія Сергіївна

Наталія Сергіївна спеціалізується на лікуванні всього спектру неврологічних, генетичних і епілептичних патологій. Займається лікуванням аутизму, генералізованого тривожного розладу, дитячого церебрального паралічу, заїкання, неврастенії, тиків і ін. Проводить сеанси краніосакральної терапії

Перевірені відгуки про лікаря 46 відгуків

Кривдюк 13 Грудень 2021
Кирилл 22 Листопад 2021
Лікарка дуже гарна, сподобалася. Рекомендую.
Марина 15 Листопад 2021
Будучи и сама врачом, могу судить, что Наталья Сергеевна грамотный специалист. Визит к ней мне понравился.
Владислав 03 Листопад 2021
Направлено до клініки
Аноним 01 Листопад 2021
Все пройшло ніби на рівні, але мене хвилює те, що лікар виписала самі дорогі ліки. І МРТ та УЗД серця тільки в тих клініках проходити, де вона понаписувала. У нас є УЗД серця, яке зроблене недавно. Воно зроблене також в платній клініці, але лікар сказала, що воно не дійсне. Але чому? Я не зрозуміла!
Дарья 18 Жовтень 2021
Илья 06 Жовтень 2021
Наталя 27 Вересень 2021
За всі роки, що я зверталась до різних лікарів, я вперше знайшла лікаря, до якого можна сміливо відправляти свої дітей і бути впевненим, що отримаємо кваліфіковану оцінку, діагностику, лікування і підтримку. Я дуже задоволена що знайшла такого лікаря!
Кристина 14 Липень 2021
Хітько 14 Липень 2021