Сторінка 516: Приватні лікарі в Києві

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Онколог-гінеколог Глущенко Марина Петрівна на Doc.ua
Глущенко Марина Петрівна — акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, ендокринолог. Проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, офісну гістероскопію. Лікує захворювання і патології гінекологічного профілю. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Кардіолог Кобилюх Людмила Григорівна на Doc.ua
Людмила Григорівна - лікар-кардіолог, займається діагностикою та лікуванням гострих і хронічних кардіологічних захворювань.
Лікар Ортопед, Травматолог Христенко Юрій Олексійович на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Палієнко Оксана Юріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар медичного центру "Вемар" з 2005 р. Проводить кольпоскопію, апаратне лікування захворювань шийки матки, УЗД органів малого таза.
Лікар Масажист Кисленко Тамара Михайловна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ручному підводному гідромасажі. Проводить ручний підводний гідромасаж (антицелюлітний, для корекції фігури) і ручний підводний гідромасаж з обгортанням тіла
Лікар Ендокринолог Ткаченко Вікторія Вікторівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить лікування таких захворювань і станів, як: цукровий діабет, в т.ч. ускладнення діабету (ангіопатія, нефропатія, нейропатія), ожиріння, захворювання щитовидної залози (йододефіцитні захворювання, гіпотиреоз, в т.ч ведення п/о хворих, після тиреоїдектомії, ДТЗ, також доктор веде пацієнтів з вузловими формами зоба і проводить діагностику ендокринних патологій (надниркових залоз, гіпофіза та ін).
Лікар Пульмонолог Норейко Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-пульмонолог. Займається дослідженням і лікуванням патологій дихальних шляхів, легенів і плеври. Лікує бронхіт, пневмонію, плеврити, астму, алергічні захворювання.
Лікар Уролог Швидюк Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар Анестезіолог Павлов Генадій Володимирович на Doc.ua
Геннадій Володимирович спеціалізується на анестезіологічному забезпеченні, супроводі оперативних втручань, проводить моніторинг. У зону його компетенції входить загальна, маткова, інгаляційна, регіональна анестезія. Лікар також займається катетеризацією нервових стовбурів, сплетінь, центральних вен
Лікар Мануальный терапевт, Фізіотерапевт Зіневич  Олександр Миколайович на Doc.ua
Фізичний терапевт. Автор методики безмедикаментозного відновлення росту волосся, експерт, реабілітолог, мануальний терапевт, остеопат, автор методики «Оздоровчої системи вібраційних навантажень». Засновник клініки здорового волосся «Healthy Hair», і «Центр оздоровлення, лікування та краси R&B». Приймає дорослих і дітей з 8 років