Сторінка 525: Приватні лікарі в Києві

Лікар Уролог Цимбала Тарас Мирославович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на урології. Проводить відкриті операції (на нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі та чоловічих статевих органах); ендоскопічні операції (контактні літотрипсії конкрементів сечового міхура, сечоводів, ТУР аденоми передміхурової залози, сечового міхура)
Лікар Стоматолог Трофанюк (Шевченко) Валерія Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, художню реставрацію окремих зубів і зубних рядів за допомогою адгезивних технологій, ендодонтичне лікування, шинування зубів при пародонтиті
Лікар Стоматолог Грищенко Ася Вікторівна на Doc.ua
Лікар Анестезіолог Калашникова Руслана Василівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням інтенсивної терапії. Доктор Калашникова займається наданням реанімаційної допомоги новонародженим, а також недоношеним дітям, які мають патології розвитку серця та інших органів або їх комбінації.
Лікар Невролог Яценко Катерина Валентинівна на Doc.ua
Лікар є директором Неврологічної клініки доктора Яценко. Вона невролог, кандидат медичних наук, виконує наступні процедури: діагностичні (спінальна пункція), лікувальні (голкорефлексотерапія, нервово-м'язові блокади), ліцензовані програми (Томатіс, мікрополярізація, кінезіотейпування).
Лікар Стоматолог Волокітіна Ганна Володимирівна на Doc.ua
Головний лікар мережі клінік "Стоматологічна династія", експерт в області терапевтичної, естетичної та ортодонтичної стоматології, сертифікований фахівець компанії з виготовлення Люмініри Cerinate (США), фахівець з установки вінірів та корекції прикусу елайнери.
Лікар Акушер-гінеколог Ковтун Євгенія Віталіївна на Doc.ua
Євгенія Віталіївна спеціалізується на лікуванні та діагностиці гінекологічних захворювань і патологій. Займається лікуванням токсикозу вагітних, анемії вагітних, невиношуванням і загрозами переривання вагітності, захворювань, що передаються статевим шляхом, гіперпластичних захворювань. Проводить гінекологічний огляд, цитологічне дослідження шийки матки і цервікального каналу, гістероскопію, інтимну контурну пластику
Лікар УЗД-фахівець Загорна Наталія Олегівна на Doc.ua
Наталя Олегівна є лікарем УЗД дитячої клініки "Добробут", фахівець виконує будь-які ультрасонографічні дослідження дитячого організму, включаючи діагностику ендокринних залоз, органів малого таза, черевної порожнини.
Лікар Онколог, Хірург Остапенко Юрій Вікторович на Doc.ua
Юрій Вікторович - онкогінеколог, мамолог, спеціалізується на лікуванні пухлин щитовидної залози. Займається лікуванням раку нирок, печінки, шлунка, щитовидної залози, шкіри і ін. Проводить онкологічні та пластичні операції на молочній залозі. Виконує біопсію органів, лапароскопію, гістероскопію і онкологічні операції будь-якого ступеня складності
Лікар Офтальмолог Кухар Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар офтальмолог вищої категорії Кухар Наталя володимирівна має великий досвід роботи. Професійно виконує офтальмологічні огляди; вимірювання очного тиску, массаж повік, хірургічне видалення новоутворів повік, блефаропластику, хірургічне лікування глаукоми, хірургічне лікування птерігіуми, хірургічне лікування халязіона, інтравітеральні інєкції.