Сторінка 376: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Отоларинголог Колпакова Марина Анатоліївна на Doc.ua
Колпакова М.А. займається терапією гострих і схильних до хронізації запальних процесів ЛОР-органів, включаючи тонзиліти, фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші подібні патології. Лікар проводить лікування захворювань ЛОР-органів за допомогою апарату «Тонзіллор-ММ» (унікальна процедура консервативного лікування отоларингологічних захворювань шляхом впливу енергії низькочастотних ультразвукових коливань і вакууму на уражені біоткані)
Візіум, медичний центр
вул. Анни Ахматової, 31на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Хірург, Ортопед, Травматолог Голубенко Олексій Олексійович на Doc.ua
Олексій Олексійович консультує дітей всіх вікових груп з питань своєчасного виявлення патологій і відхилень у розвитку. Підбирає заходи впливу з лікувальною і профілактичною метою. Надає кваліфіковану допомогу при гострих травмах
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Хірург Нога Давид Анатолійович на Doc.ua
Нога Давид Анатолійович
Давид Анатольевич является дипломированным хирургом (обучение в США), квалифицированным специалистом в области общей, микрососудистой, рентгенэндоваскулярной, инструментальной, лапароскопической и т.д. хирургии. Авторству Давида Анатольевича принадлежит 22 научные работы и патентные права на 4 полезные модели в медицине.
Нью-лайф, міжнародна медична клініка
Повторний прийом 450 грн.
вул. Ревуцького, 44 ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Психолог, Психотерапевт, Нарколог, Психіатр Шевченко Лілія Анатоліївна на Doc.ua
Лілія Анатоліївна здійснює телефонне консультування кризових станів, надає психологічну допомогу пацієнтам. Займається комплексним лікуванням в амбулаторних умовах, як медикаментозного, так і психотерапевтичною інтервенцією. Лілія Анатоліївна автор 48-ми наукових робіт і 2-х авторських свідоцтв.
Санте
повторная консультация — 800 грн.
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Стрелко Галина Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить лікування жіночого безпліддя, хвороб, що передаються статевим шляхом та інших патологій у жінок.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Офтальмолог Нечай Анатолій Володимирович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог лікує у пацієнтів такі захворювання, як катаракта, глаукома, кератоконус, увеїт, кон'юнктивіт, кератит, халязіон, міопія, пресбіопія, гіперметропія. Проводить комплексну діагностику зору як у дорослих, так і у дітей
Сучасна сімейна офтальмологія Нечай плюс
Комплексная диагностика + консультация – 550 грн.
вул. Данькевича, 16на карті
Деснянськийм. Видубичі
Лікар Терапевт, Кардіолог, Гастроентеролог Бобровська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог та терапевт з 25-річним досвідом. Вона має вищу освіту в Національному медичному університеті ім. Богомольця та інтернатуру в Інституті кардіології. Її практика включає зняття та аналіз електрокардіограм, добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску, проведення проб з дозованим фізичним навантаженням та консультацію. Член Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України. Вона лікує ішемічну хворобу серця, артеріальні гіпертензії, порушення сердцевого ритму, кардіоміопатію та застудні захворювання
Серце і судини, кардіологічна клініка
повторная консультация (до 30 дней после первичной консультации) — 300 грн.
ул. Жилянская, 69/71на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті
Голосіївськийм. Вокзальна
Лікар Ендокринолог Бикова Лариса Михайлівна на Doc.ua
Старший науковий співробітник, лікар-ендокринолог в відділенні акушерської ендокринології та патології плода ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України». Лікар з великим досвідом ведення пацієнтів з патологіями ендокринної системи
ІСІДА на Лівобережній
м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Новосьолова Зоя Вікторівна на Doc.ua
Проводить лікування таких жіночих хвороб, як порушення менструального циклу, ерозія шийки матки, кіста яєчника, фіброміома матки, а також різні запальні захворювання, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом.
Сімейний лікар, медичний центр

Стоимость приема равняется стоимости необходимого УЗИ.

пр-т Повітрофлотський, 52на карті
Шевченківськийм. Шулявська
Медельвейс
вул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Хірург, Ендоскопіст, Проктолог Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки