Сторінка 380: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Отоларинголог Сітухо Максим Іванович на Doc.ua
Максим Іванович - отоневролог, є науковим співробітником Інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. Серед професійних інтересів лікаря - діагностика і лікування запаморочень (в тому числі ДППГ і хвороба Меньєра), мікрохірургія середнього вуха і дитяча отоларингологія. Постійно удосконалює свій професійний рівень в клініках Франції, Австрії, Великобританії та Грузії
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шклянка Інга Володимирівна на Doc.ua
Лікар кардіолог першої категорії Шклянка Інга Володимирівна, лікує пороки серця, кардіоміопатії різного генезу, ішемічну хворобу серця, симптоматичну і есенційну артеріальну гіпертензію, порушення ритму. Електрокардіограма, ехокардіографія, холтерівське моніторування ЕКГ і АТ - методики в кардіодіагностиці, які виконує даний фахівець.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Невролог Остапець Василь Миколайович на Doc.ua
Василь Миколайович має великий досвід практичної роботи неврологом, в його діяльність входить діагностування, корекція і терапія різних відхилень в роботі нервової системи, судинного, травматичного, ішемічного або будь-якого іншого характеру.
Здоров'я столиці
вул. Шовковична, 34 вна карті
Шевченківськийм. Арсенальна
Лікар Гастроентеролог Литвинова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Гастроентеролог вищої категорії, проводить прийом пацієнтів зі скаргами на гіркоту в роті, печію, болі в животі, розлади стільця, відрижку і ін. Лікар більше 30-ти років займається лікуванням дисбактеріозу, хронічного панкреатиту, коліту, гастриту, гепатиту, холециститу.
Медичний центр імені доктора Геймана
вул. Волошська, 47, 5 поверхна карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Гематолог Калініна Світлана Юхимівна на Doc.ua
Калініна Світлана Юхимівна
Калініна Світлана - гематолог, лікар вищої категорії. Займається консультуванням і дослідженням в області захворювань органів кровотворної системи, лікує множинну мієлому, хронічну лейкемію.
Мерілайф
вул. Богдана Хмельницького, 16-22на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Проктолог, Хірург Косенко Олександр Петрович на Doc.ua
Косенко Олександр Петрович
21рік досвіду
У лікаря більше 20 років досвіду хірургічних втручань в абдомінальній хірургії, хірургії м'яких тканин промежини і малого тазу, онкопроктологіі, гнійної хірургії. Олександр Петрович проводить оперативні втручання при хронічному геморої, свищі, анальній тріщині, парапроктиті, поліпах прямої кишки, ректоцеле. Виконує реконструктивно-відновлювальні та косметичні операції на м'яких тканинах промежини, сечостатевих органів. Проводить діагностику і лікування хронічних і гострих захворювань аноперіанального ділянки, сечостатевих органів,
Медицинский центр «МСК»
повна консультативна програма тривалістю до 50 хвилин - 750 грн.; Вартість виїзду: лівий берег - 1000 грн, правий берег - 1500 грн, передмістя - +500 грн (додатково до берегу)) + вартість послуг
вул. Ентузіастів, 49на карті
Дарницькийм. Лівобережна
Виклик додому
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
«ToпЛіц», центр результативної косметології
проспект Голосеевский 70на карті
Голосіївськийм. Голосеевская
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Парпалей Кароліна Костянтинівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи - ведення вагітності, скринінгове ультразвукове дослідження в І та ІІ триместрах вагітності, гінекологічний прийом, діагностика та лікування патології шийки матки.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Стоматолог Родина Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичній стоматології та пародонтології. Тетяна Миколаївна компетентна в проведенні наддесневого/поддесневого скейлінга, кюретажа пародонтальних кишень, оклюзіонній корекції за допомогою методу виборчого пришліфування.
Стаміл
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кущ Володимир Миколайович на Doc.ua
Кущ Володимир Миколайович
Акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, досвід роботи якого становить 34 роки. Успішно лікує такі захворювання, як ерозія та дисплазія шийки матки, ІПСШ, кіста яєчника, ендометріоз, ендометрит, міома матки та ін.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
Повторная консультация - 240 грн.
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський