Сторінка 379: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Отоларинголог Рибалко Андрій  Петрович на Doc.ua
Отоларинголог вищої категорії, автор 4 винаходів, понад 40 статей. Проводить кріолікування аденоїдів, хронічних тонзилітів, видалення поліпів, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів і ін. Займається лікуванням запальних захворювань ЛОР-органів
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Москаленко Ганна Федорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст вищої категорії, головне завдання якого полягає в збереженні жіночого здоров'я. Проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію для постановки правильного діагнозу для подальшого успішного лікування кісти яєчника, ЗПСШ, жіночого безпліддя та ін.
Лікар Нейрохірург, Вертебролог Слинько Євгеній Ігорович на Doc.ua
Слинько Євгеній Ігорович
Доктор медичних наук
Професор. Спеціалізується на лікуванні захворювань і пухлин хребта і спинного мозку. Завідувач клініки спінальної патології. Володар Державної премії України в галузі науки і техніки. Автор безлічі публікацій в нейрохірургічних журналах США та України.
Лікар Вертебролог, Невролог Головата Ольга Вікторівна на Doc.ua
Ольга Вікторівна лікар-невропатолог, проводить консультацію, лікування та діагностику хвороб, пов'язаних з нервовою системою. Лікує такі захворювання, як кіфоз, порушення мозкового кровообігу, грижі протрузії міжхребцевих дисків, головні болі
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Флеболог, Мамолог Тисячка Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар здійснює прийом дорослих і дітей з 3 років. Виконує оперативні втручання на органах черевної порожнини, операції при пахових, пупкових і вентральних грижах, лікування опіків. Крім того, лікар проводить УЗД органів черевної порожнини, щитовидної, передміхурової і молочної залоз, нирок, сечового міхура судин нижніх кінцівок
Лікар Пульмонолог Кутник Наталія Василівна на Doc.ua
21рік досвіду
Терапевт, що спеціалізується в пульмонології, в медицині більше 20 років. Проводить діагностику і лікування таких захворювань, як: астма, бронхообструктивний синдром, хронічна обструктивна хвороба легень, пневмонія, емфізема легенів та ін.
Лікар Фтизіатр, Пульмонолог Гончар Катерина Євгеніївна на Doc.ua
Гончар Катерина Євгеніївна
Катерина Євгенівна займається дослідженням і усуненням патологій дихальних шляхів, легенів і плевральної порожнини. Проводить лікування запалень альвеол, хронічних обструктивних хвороб легенів, алергічних захворювань, гнійних деструкцій, розростань сполучної тканини та ін.
БС МЕДІКАЛ
Консультує тільки онлайн та ввечері 19-20:00!!!
Лабораторний переулок, 20А, (територія 17 міської лікарні)на карті
Печерськийм. Печерська
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
Лікар Нарколог, Психіатр Білоголовський Ігор Володимирович на Doc.ua
Доктор Білоголовський І. В. займається порятунком від алко- і наркозалежності, тютюнопаління. Ігор Володимирович володіє повним спектром сучасних методик подолання залежності («торпедування», «підшивка» і т. д.). Також Ігор Володимирович займається терапією психоемоційних проблем. Займається також організацією лікування та догляду в умовах спеціалізованої установи людей похилого віку з розладами нервової системи
Приватний кабінет нарколога і психіатра Білоголовський І.В.
Консультация как нарколога – 300 грн., как психиатра – 300 грн. Выезд на дом – 800 грн + такси в обе стороні
вул. Шумського, 4ана карті
Дніпровський
Виклик додому
Лікар Ендокринолог Ніфонтова Лариса Валентинівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, ендокринолог вищої категорії, головний лікар «Модерний діабетичний центр». Займається лікуванням цукрового діабету у дорослих і дітей, установкою і супроводом інсулінових помп, систем постійного моніторингу рівня глюкози в крові. Також доктор консультує пацієнтів з будь-якими іншими гормональними порушеннями, захворюваннями ендокринної системи, в тому числі - щитовидної залози, ожиріння, метаболічний синдром, дисфункціями наднирників, порушенням росту і статевого розвитку у дітей та ін.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Виклик додому
Лікар Подолог Верба Валерія Валеріївна на Doc.ua
Подолог займається діагностикою та лікуванням проблем з вродженими патологіями будови нігтя, деформацією нігтьових пластин, мозолів, грибка нігтів. Лікар проводить апаратний медичний педикюр, корекцію врослого нігтя і т. д.
Приватний кабінет подолога Валерії Верби
Онлайн консультация 450грн