Сторінка 374: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Проктолог, Хірург Іванченко Ольга Петрівна на Doc.ua
Хірург-проктолог, має багаторічний досвід клінічної роботи, володіє всіма сучасними методами діагностики, консервативного та малоінвазивного (безопераційного) лікування проктологічних захворювань, також досконало володіє технікою хірургічних втручань при проктологічній патології. Лікар згідно з правилами проходить курси удосконалення та стажування, як у вітчизняних, так і зарубіжних клініках (Польща, Чехія). Проводить ендоректальне УЗД (прямої кишки) і анального каналу
Доступний лікар
В стоимость входит консультация, пальцевое исследование, видеоаноскопия, ректороманоскопия.
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Карпенко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна займається діагностуванням, терапією шкірних захворювань, грибкових, венеричних патологій, хвороб, що передаються статевим шляхом. Володіє методом радіохвильового усунення доброякісних новоутворень шкірних покривів.
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Карпенко Анжеліка Миколаївна на Doc.ua
Анжеліка Миколаївна - акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, який оперуючий гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики. Також є дитячим гінекологом. Регулярно бере участь в державних і міжнародних конференціях по впровадженню сучасних методик в оперативній гінекології.
Медичний центр «Медикс»
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Хірург, Пластичний хірург Валіхновський Ростислав Любомирович на Doc.ua
Валіхновський Ростислав Любомирович
Заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург більше з 20-річним досвідом роботи. Віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук. З 2005 по 2010 рр. був особистим лікарем президента України. Завдяки унікальному дару, колосальному досвіду і фундаментальним знанням доктор Валіхновський і його клініка з 2012 року були обрані в якості партнера і експерта найпопулярніших телевізійних проектів - «Поверніть мені красу» ( «1 + 1»), «Я соромл
Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)
вул. Протасів Яр, 23на карті
Солом'янський
Лікар Дерматоонколог Таран Артем Анатолійович на Doc.ua
Лікар Таран А.А. є головним лікарем клініки "Віртус", кваліфікованим дерматохірургом та дерматоонкологом, фахівцем з видалення новоутворень шкіри,з лікування рубців, в лазерних технологіях омолодження. Авторству Артема Анатолійовича належить більше 10 наукових статей і 1 патент.
Лікар Гастроентеролог Черватюк Віталій Васильович на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог вищої категорії. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику, підбір схеми лікування. Займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту (дисбактеріоз, гастрит, дуоденіт, панкреатит, коліт, виразкова хвороба)
Лікар Пульмонолог, Алерголог Голубовська-Компанченко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна займається лікуванням харчової алергії, бронхіальної астми (різного ступеня тяжкості), захворювань легенів, алергічного риніту і т.д. Проводить: специфічну алегро-діагностику, специфічну імунотерапію, досліджує функції зовнішнього дихання
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Ортопед, Травматолог, Хірург Штонда Дмитро Володимирович на Doc.ua
Штонда Дмитро Володимирович
Лікар ортопед-травматолог, проводить лікування переломів, а також їх ускладнень, вправляє переломи з подальшим спостереженням за пацієнтом. До того ж спеціалізується на комплексній розробці після зрощення переломів функції суглобів, хірургічної обробки ран з використанням мікрохірургічної техніки.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карапетян Еліз Мартиновна на Doc.ua
Лікар гінеколог дитячого та підліткового віку, проводить УЗД при вагітності, антигомотоксичну терапію і мезотерапію, що особливо актуально при лікуванні запальних захворювань ОМТ і безпліддя
Лікар Імунолог, Інфекціоніст Іллюк Надія Валеріївна на Doc.ua
Інфекціоніст вищої категорії, лікує первинні та вторинні імунодефіцити, алергії, аутоімунні захворювання, латентні інфекції (герпетичні інфекції, токсоплазмоз, грибкові інфекції, дисбіози слизових оболонок рото глотки та кишечника)
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті