Сторінка 4: Дитячі Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, Педіатр Качалуба Інна Василівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр першої категорії здійснює диспансеризацію дітей першого року життя і хронічних хворих. Понад 14-ти років Інна Василівна веде амбулаторний прийом, надає ургентну допомогу і також виїжджає до пацієнтів додому. Консультує батьків з питань грудного вигодовування та вакцинування
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Зеленська Юлія Володимирівна на Doc.ua
Веде прийом дітей і дорослих. Спеціаліст проводить УЗ-дослідження всіх органів і систем. Діагностує і консультує з питань лікування таких захворювань, як гастрит, гастродуоденіт, холецистит, панкреатит, коліт, СРК, дисбактеріоз кишечника
Лікар Гастроентеролог, Педіатр, УЗД-фахівець Павлюченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, гастроентеролог, УЗД-фахівець. Основні напрямки роботи: функціональні і органічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, простудні та інфекційні захворювання в педіатрії; УЗД обстеження органів черевної порожнини та нирок.
Лікар Гастроентеролог Жана Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: гастрит, коліт, ентероколіт, панкреатит та інші
Лікар Гастроентеролог Боярська Катерина Антонівна на Doc.ua
Лікар лікує такі захворювання і стани, як: гастродуоденіти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, функціональні розлади травлення у дітей, аскарыдоз, лямбліоз, функціональні порушення біліарного тракту та підшлункової залози