Сторінка 7: Дитячі Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Зеленська Юлія Володимирівна на Doc.ua
Веде прийом дітей і дорослих. Спеціаліст проводить УЗ-дослідження всіх органів і систем. Діагностує і консультує з питань лікування таких захворювань, як гастрит, гастродуоденіт, холецистит, панкреатит, коліт, СРК, дисбактеріоз кишечника
Кабінет УЗД і гастроентерології на Виноградарі
Консультація (діти) 400 грн; (Дорослі) 450грн. Консультація та УЗД ОЧП (діти) 800 грн. Консультація та УЗД ОЧП (дорослі) 900 грн.
Пр-т Правди, 64Ана карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Сімейний лікар, Алерголог, Гастроентеролог Матейчук Альона Ярославівна на Doc.ua
Олена Ярославівна - лікар загальної практики. Діагностика, лікування та диспансеризація пацієнтів, лікування на денному стаціонарі. Видача листків непрацездатності. Ведення медичної документації, підготовка звітів. Профогляди планові і позапланові. Проведення сан.-освітньої роботи з населенням, первинна, вторинна, третинна профілактика. Організація проведення вакцинації дітей та дорослих, огляд перед вакцинацією, спостереження після вакцинації. Великий досвід лікування важких хронічних хворих з поєднаною патологією. Ведення дітей
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Нутриціолог, УЗД-фахівець Єрмолаєва Вікторія Леонідівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог, займається лікуванням функціональних порушень шлунково-кишкового тракту, а також органічних розладів органів травлення. Лікує гастрит, панкреатит, дисбактеріоз, алергію, кропив'янку та ін.
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Гастроентеролог, Педіатр, УЗД-фахівець Павлюченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, гастроентеролог, УЗД-фахівець. Основні напрямки роботи: функціональні і органічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, простудні та інфекційні захворювання в педіатрії; УЗД обстеження органів черевної порожнини та нирок.
Амеда на Златоустівській
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Гнатенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна займається діагностуванням і корекцією функціональних розладів пакреатобіліарного спектра, кишкових розладів, різнобічних виразок шлунково-кишкового тракту, синдрому ацетонемічного блювання і будь-яких інших порушень системи травлення у дітей. Також Тетяна Миколаївна складає персональні дієти (лікувальні/профілактичні), приймає як педіатр
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Добробут «Дитяча поліклініка в Голосіївському районі»
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Джалалова Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог, педіатр, має вищу категорію, володіє сучасними методами діагностики і лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, застосовує фітотерапію, дає поради з приводу харчування дітей (у тому числі при необхідності підбору замінників грудного молока).
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар, Гастроентеролог Стрільник  Надія Олегівна на Doc.ua
Надія Олегівна фахівець з діагностики та лікування захворювань терапевтичного профілю, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної системи. Проводить профілактичні огляди, консультує дітей з 5 років.
4.5
Лікар Гастроентеролог Скарбовчук Ірина Михайлівна на Doc.ua
Ірина Михайлівна спеціалізується на лікуванні хвороб органів травлення (як в гострій фазі, так і при ремісії). Підбирає і коригує харчування пацієнтам, у яких спостерігається надлишкова маса тіла. Також лікар Скарбовчук підбирає схеми лікування при гельмінтних інвазіях.
4.5
Лікар Гастроентеролог Кириченко Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Вікторія Миколаївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань травної системи. Займається лікуванням гастриту, виразкової хвороби, коліту, холециститу, дискінезії жовчовивідних шляхів, панкреатиту та ін.
4.3
Лікар Гастроентеролог Присяжнюк Наталія Валеріївна на Doc.ua
Доктор Присяжнюк Н.В. займається всебічної терапією гастро-і ентеропатологіі у дітей, включаючи як запальні процеси (гастрит, холецистит), так і глистяні інвазії, непереносимість харчових продуктів, алергодерматози (які пов'язані з харчуванням) та багато іншого.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 chevron_right