Сторінка 9: Дитячі Гастроентерологи в Києві

Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог Остапчук Тетяна Геннадіївна на Doc.ua
Сімейний лікар першої категорії. Тетяна Геннадіївна спеціалізується як на лікуванні дорослих, так і на лікуванні дітей від трьох років. Виконує весь комплекс педіатричних та терапевтичних послуг.
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар Ільчук Інна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, діагностує і лікує хвороби шлунково-кишкового тракту у дітей і дорослих, займається їх профілактикою. Після ретельної діагностики та встановлення клінічного діагнозу, вибирає необхідний в конкретному випадку алгоритм лікування згідно з міжнародними стандартами і призначає відповідні медикаментозні препарати. Для якнайшвидшого одужання і профілактики рецидивів, дає рекомендації по правильному харчуванню
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Алерголог Леп'явко  Інна  Юріївна на Doc.ua
Лікар педіатр з досвідом роботи в державних і приватних закладах, лікар гастроентеролог- дитячий лікар алерголог-дитячий. Консультації з грудного вигодування, введення прикорму, вакцинація дітей за календарем і з порушенням календаря, лікування поширених захворювань дитячого віку, захворювання органів травлення, діагностика і лікування алергічних захворювань.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Хабаль Іван Михайлович на Doc.ua
Лікар педіатр, дитячий гастроентеролог. Веде прийом дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, спеціалізується на підборі правильного харчування дитини. Легко і в ігровій формі знаходить підхід до кожного пацієнта. Проводить вакцинацію.
Лікар Гастроентеролог Боярська Катерина Антонівна на Doc.ua
Лікар лікує такі захворювання і стани, як: гастродуоденіти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, функціональні розлади травлення у дітей, аскарыдоз, лямбліоз, функціональні порушення біліарного тракту та підшлункової залози
Амеда на Оболоні
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті