Сторінка 8: Дитячі Гастроентерологи в Києві

Лікар Гастроентеролог Міхєєва Ніна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог вищої категорії Міхєєва Ніна Олександрівна проводить лікування і профілактику хвороб гастроентерологічного профілю, в тому числі гастрит, гастроентероколіт, гепатит, дискінезія жовчних шляхів, жовчокам'яна хвороба, коліт, виразка шлунка та ін
Лікар Сімейний лікар, Педіатр, Інфекціоніст, Гастроентеролог Набокова Вікторія  Гориславівна на Doc.ua
Вікторія Гориславівна – лікар вищої категорії. Спеціалізується на сімейній терапії, педіатрії, гастроентерології, інфекційних захворюваннях. Лікує захворювання дихальної системи, ШКТ, дитячі інфекції (менінгіти, гепатити, глистні інвазії, невралгії. У дорослих захворювання суглобів, кардіопатології та ін.
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Денисова Маргарита Федорівна на Doc.ua
Маргарита Федорівна спеціалізується на діагностиці, терапії патології шлунково-кишкового тракту. Займається лікуванням хвороб шлунка, стравоходу, кишечника, печінки, дванадцятипалої кишки і жовчовивідних шляхів.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Гастроентеролог Березенко Валентина Сергіївна на Doc.ua
Валентина Сергіївна лікує захворювання шлунково-кишкового- тракту у дітей ( виразковий коліт, хвороба Крона, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки, ГЕРХ, Нр-асоційовані ураження гастродуоденальної зони). Також спадкові та набуті захворювання печінки у дітей ( автоімунні захворювання печінки та біліарного тракту, хронічні вірусні гепатити В, С, Д та ін., хвороба Вільсона, ідіопатичний фіброз печінки, ураження печінки при муковісцидозі, альфв1-антитрипсинова недостатність, цироз печінки.
Лікар Гастроентеролог Басараба Наталія Миколаївна на Doc.ua
Наталія Миколаївна - кваліфікований дитячий гастроентеролог. Діагностує і лікує гострі та хронічні форми дуоденіту, гастриту, коліту. Допомагає при диспептичних розладах, діареї та отруєнні. Призначає щадне і, в той же час, дієве лікування
Лікар Гастроентеролог Надточій Тетяна Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії патологій шлунково-кишкового тракту у дітей. Лікує хвороби шлунка, кишечника, печінки, стравоходу, дванадцятипалої кишки і жовчовивідних шляхів
Лікар Гастроентеролог Жана Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: гастрит, коліт, ентероколіт, панкреатит та інші
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Інфекціоніст Губіна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна лікар педіатр, дитячий інфекціоніст та гастроентеролог другої категорії. Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як: обструктивні бронхіти, ларинготрахеїти, пієлонефрити і ІМВС, функіональні порушення травлення, ДЖВП, глистяні інвазії, атопічний дерматит, бронхіальну астму, вірусні інфекції, ацетономічні стани різної етіології та ін
Лікар Гастроентеролог Федорова Ольга Євгенівна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог з 16-річним досвідом роботи. Лікар консультує з усіх питань функціональних розладів роботи шлунково-кишкового тракту у дітей до 18 років.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Ткалик Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар консультує маленьких пацієнтів із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту - гепатит, цироз та фіброз печінки, запальні захворювання кишечника, целіакія
chevron_left
Показати ще 6 Лікаріautorenew
8 9 chevron_right