Сторінка 5: Дитячі Гастроентерологи в Києві

Лікар Педіатр, Гастроентеролог Панченко Олександр Миколайович на Doc.ua
Дитячий лікар займається лікуванням функціональних порушень органів травлення у дітей раннього віку, веденням амбулаторного прийому дітей від 0 до 18 років, наданням лікувальної допомоги на дому, наданням невідкладної допомоги при загрозливих станах дітям і підліткам до 18 років, проводить профілактичні огляди дітей і школярів, визначення тактики імунопрофілактики дітей з індивідуальними особливостями здоров'я, веде здорових дітей
Лікар Гастроентеролог Войцишин Оксана Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна професійний гастроентеролог, вона регулярно підвищує свою кваліфікацію за допомогою різних курсів за своєю спеціальністю. Доктор виконує всілякі процедури для лікування гастроентерологічних захворювань.
Валерія на Старокиївській
вул. Старокиївська, 9на карті
Подільськийм. Політехнічний інститут
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Бєльська Олена Альбертівна на Doc.ua
Бєльська Олена Альбертівна
Автор понад 150 наукових робіт з актуальних проблем педіатрії і педагогіці. З 2009 по 2014 рр. була обласним дитячим гастроентерологом Донецької області. 20 років вела і консультувала хворих в ОДКБ м.Донецька.
Лікар Гастроентеролог Алексєєва Ірина Глібівна на Doc.ua
Алексєєва Ірина Глібівна
Ірина Глебівна лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні гастроентерологічних захворювань у дітей від народження до 18 років. Займається лікуванням езофагіту, хронічного гастриту, гастродуоденіту, виразки, холециститу, панкреатиту, гельмінтозів і т. д. Нагороджена Почесною грамотою Національної дитячої спеціалізованої клініки «Охматдит»
Лікар Фізіотерапевт, Гомеопат, Педіатр, Гастроентеролог Філатова Людмила Сергіївна на Doc.ua
Досвідчений лікар-гастроентеролог веде прийом дітей від 1 до 18 років і дорослих. Проводить кваліфіковану діагностику захворювань стравоходу, інтерпретує результати обстежень, призначає необхідну схему лікування і дієтичного харчування. Лікує гострі розлади травлення, харчову алергію, порушення обміну речовин, соматичних хвороб, пов'язаних з розладами харчування
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Григоренко Сергій Валерійович на Doc.ua
Сергій Валерійович лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог, проводить консультації, збір анамнезу, призначення лікування, контроль за процесом одужання, невідкладну допомогу в разі необхідності. Лікує патології дихальної систем, ЛОР-органів, алергію у дітей.
Лікар Гомеопат, Педіатр, Гастроентеролог Кудрей  Юлія Віталіївна на Doc.ua
Лікар веде консультативний прийом і займається лікуванням дітей з гострими і хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту: функціональні розлади, патологія гепатобіліарної системи, виразковий коліт, хвороба Крона, спадкові захворювання шлунково-кишкового тракту. Має великий досвід роботи з дітьми всіх вікових категорій. Займається також лікуванням із застосуванням гомеопатії
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Поліщук Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр, досвідчений фахівець зі спостереження діток з порушеннями в травній системі, інфекційними патологіями, запаленнями слизової рота, бронхолегеневі захворювання та їх ускладнення. Лікар консультує батьків з дітьми раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку. Також проводить профілактичну вакцинацію.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог Телега Наталія Валентинівна на Doc.ua
Лікар приймає в клініці дорослих і дітей з 12 років. Наталя Валентинівна лікує вірусні захворювання (грип, ГРВІ), органів дихання, шлунка і кишечника, сечовивідних шляхів, серця і судин та інші захворювання терапевтичного профілю.
Агапіт на м. Чернігівська
Первичная консультация семейного врача для детей от 3 до 15 лет ‒ 350 грн., Повторный прием детей от 3 до 15 лет ‒ 250 грн., Повторный прием взрослых ‒ 200 грн
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Гастроентеролог Михайлюк Христина Зіновіївна на Doc.ua
Лікар консультує маленьких пацієнтів з патологією жовчовивідних шляхів і шлунково-кишкового тракту, непереносимістю лактози, целіакію, гепатитами вірусного і аутоімунного генезу, хворобою Крона, фіброзом і цирозом печінки
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right