Сторінка 126: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Педіатр, Кардіолог, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Євроклініка
ул. Прорезная, 10на карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Логопед Сичова Наталія Юріївна на Doc.ua
Сичова Наталія Юріївна
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань мовного апарату. Лікує такі захворювання, як: алалія, дизартрія, дисграфія, дислалія
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Зеленська Юлія Володимирівна на Doc.ua
Веде прийом дітей і дорослих. Спеціаліст проводить УЗ-дослідження всіх органів і систем. Діагностує і консультує з питань лікування таких захворювань, як гастрит, гастродуоденіт, холецистит, панкреатит, коліт, СРК, дисбактеріоз кишечника
Кабінет УЗД і гастроентерології на Виноградарі
Консультація (діти) 400 грн; (Дорослі) 450грн. Консультація та УЗД ОЧП (діти) 800 грн. Консультація та УЗД ОЧП (дорослі) 900 грн.
Пр-т Правди, 64Ана карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Терапевт Поштарук Микола Володимирович на Doc.ua
Лікар загальної практики, діагностує і лікує захворювання внутрішніх органів у дорослих і дітей старше року. Після клінічного огляду та інтерпретації даних обстеження призначає адекватну терапію, контролює лікування, дає рекомендації по відновленню
Медичний центр «Альфа-Віта»
Повторный прием 400 грн.
пер. Нестеровский, 13/19 на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Подолог Віксман Наталя Євгенівна на Doc.ua
Наталя Євгенівна — подолог, спеціалізується на медичному педикюрі усіх типів складності. Займається лікуванням синдрому діабетичної стопи, грибкових інфекцій (оніхогрифозу, оніхомікозу, оніхолізису), врослих нігтів та ін. Виконує протезування нігтьової пластини
Приватний кабінет подолога Наталії Віксман
вул. Декабристів, 7, каб. № 26 (за Екомаркетом приміщення «GoBeauti»)на карті
Лікар Отоларинголог Лі Сергій Сергійович на Doc.ua
Доктор Лі спеціалізується на терапії отоларингологічних захворювань гострої і хронічної форми, включаючи фарингіти, отити, ларингіти, риніти та інші суміжні патології.
Хелсі Тонзілс
вул. Анни Ахматової, 30на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Отоларинголог Цибульський Юрій Васильович на Doc.ua
Цибульський Юрій Васильович
Отоларинголог вищої категорії проводить консультації, діагностику і лікування захворювань глотки, гортані, вух, верхніх дихальних шляхів. Лікар виконує професійні маніпуляції і невеликі оперативні втручання при лікуванні лор-органів. У Віталія Олександровича великий практичний досвід в медицині
Медстрахсервіс на м. Харківська
ул. Кошица, 7-Ана карті
Лікар Отоларинголог Лесик Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних форм таких захворювань як риніти, риносинусіти, ГРВІ, фарингіти, тонзиліти, отіти, отомікози, ларингіти і т.д. Виконує всі необхідні маніпуляції на ЛОР-органах, включаючи ендоскопічні методи діагностики. Веде прийом для пацієнтів з народження
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Психолог Ранська Тетяна Іларіонівна на Doc.ua
Корекційний педагог з великим досвідом роботи, спеціалізується на розвитку мови і вищих психічних функцій у дітей різного віку. Проводить нейропсихологічну корекцію за допомогою спеціальних вправ, творчих завдань, ігор, логопедичного масажу. Автор публікацій з спеціальної педагогіки та корекційної психології, авторських методик навчання і виховання дітей дошкільного віку
Центр гармонійного развитку дитини и батьків «Бабальока»
вул. Вербицького, 30ана карті
Лікар Гематолог, Педіатр Мартинова Валерія Віталіївна на Doc.ua
Спеціаліст, який бере активну участь в міжнародних конференціях, курсах і стажування. Доктор стежить за сучасними протоколами лікування пацієнтів, володіє кількома іноземними мовами, що дозволяє вивчати зарубіжну літературу з медицини. Валерія Віталіївна займається лікуванням пацієнтів з педіатричними захворюваннями, з гематологічною і онкогематологічною патологією, проводить патронаж новонароджених
ProKids (ПроКідс)
Консультація тільки онлайн. Повторна консультація педіатра 490 грн; Консультація гематолога 850 грн.
вул. Гарматна 38Ана карті
Солом'янськийм. Берестейська