Харків

Сторінка 6: Стоматологи в Харкові

Лікар Стоматолог Решетняк Ольга Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Зубний лікар, основною спеціалізацією якого є дитяча терапевтична стоматологія. Даний фахівець переважно займається лікуванням хвороб молочного, постійного прикусу, лікує каріозні пошкодження зубів, виробляє герметизацію фісур (використовуючи озон), ремінералізуючу терапію.
Лікар Стоматолог Лиманська Марія Геннадіївна на Doc.ua
У професійні інтереси Марії Геннадіївна входить терапевтичне лікування хвороб ротової порожнини, естетичні реставрації зубного ряду.
Лікар Стоматолог Федірко Олександр Дмитрович на Doc.ua
Олександр Дмитрович професійно займається ортопедичним лікуванням зубів, проводить зняття зліпків і підготовку зубного ряду до протезування, володіє сучасними видами ортопедичного лікування: установка металокерамічних коронок, бюгельних і нейлонових протезів.
Лікар Стоматолог Єрошенко Сергій Сергійович на Doc.ua
Сергій Сергійович - стоматолог-хірург першої категорії. Спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань зубів, пошкодженнях органів порожнини рота і щелепно-лицевої зони. У своїй роботі використовує оперативні та хірургічні методи. Проводить амбулаторні операції з видалення зубів будь-якої категорії складності. Працює в «Вівастом» з першого дня її заснування.
Лікар Стоматолог Тютюма Олег Миколайович на Doc.ua
Хірург-ортопед, в професійні інтереси якого входить протезування будь-якої складності, проведення зубозберігаючих процедур, лікування пародонтиту хірургічним шляхом.
Лікар Стоматолог Распопов Юрій Станіславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-ортопед, проводить реставрації твердих тканин зуба, протезування (всі види), імплантацію, терапію наступних патологій: карієсу, пульпіту, періодонтиту.
Лікар Стоматолог Кулага Андрій Миколайович на Doc.ua
Стоматолог-хірург, імплантолог, надає повний спектр стоматологічної хірургічної допомоги в амбулаторних умовах, включаючи кісткову пластику (остеопластика), установку імплантатів, видалення зубів при підготовці до ортодонтичного лікування і протезування.
Лікар Стоматолог Васильченко Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Стоматолог, ендодонтист, гігієніст, займається лікуванням і корекцією карієсу і його ускладнень, лікуванням кореневих каналів (пульпіт), включаючи проведення ревізії раніше лікованих каналів, реставрацією зубів.
Лікар Стоматолог Бондаренко Віктор Михайлович на Doc.ua
Лікар ортодонт, стоматолог (терапевтичного профілю), проводить мікропротезування, ендодонтичне лікування, протезування на імплантатах.Також володіє методиками відбілювання і прямої реставрації зубів.
Лікар Стоматолог Чернов Рубен Сергійович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, надає базові стоматологічні послуги: проводить лікування зубів, протезування та імплантацію. Займається лікуванням таких захворювань: карієс (і його ускладнення), пульпіт, пародонтит, пародонтоз, гінгівіт та ін.