Харків

Сторінка 8: Стоматологи в Харкові

Лікар Ортодонт, Стоматолог Юрченко Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Юрченко спеціалізується на корекції глибокого, дистального, мезіального і Т.Л. прикусів, скупченості зубів і інших дефектів нормального прикусу.
Лікар Стоматолог Скейк Хайдар на Doc.ua
Доктор Скейк спеціалізується на загальній стоматології та, маючи досвід роботи в ортопедії, хірургії та терапії, може ставити максимально коректні діагнози і призначати лікування навіть в найбільш проблематичних випадках.
Лікар Стоматолог Яралієв Орхан Рафікович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Орхан Рафікович займається ортопедичним і терапевтичним лікуванням зубів. Проводить реставрації і діагностує хвороби зубів. Виступає з доповідями на конференціях, читає лекції.
Лікар Стоматолог Кіт Ольга Ярославівна на Doc.ua
Володіє різними методами ендодонтичного і терапевтичного лікування карієсу і його ускладнень, а також інших захворювань. Займається естетичної реставрацією зубів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Христенко Юрій Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-хірург, ортодонт. Спеціалізується на проведенні хірургічних процедур - імплантації, видаленні зубів будь-якої складності. Займається ортодонтичним лікуванням - виправленням прикусу, вирівнюванням зубів за допомогою брекетів, кап. Займається протезуванням.
Лікар Стоматолог Свідзінська Надія Анатоліївна на Doc.ua
Надія Анатоліївна є кваліфікованим стоматологом терапевтичного і ендодонтичного профілів, спеціалізується на реставраційних роботах в зубному ряду, коригує відколи зубів, міжзубні щілини і інші вади, а також виконує всі інші стоматологічні процедури.
Лікар Стоматолог Кікоян Ганна Оганєсовна на Doc.ua
4.5
Професійні інтереси - консервативне лікування каріозних пошкоджень зуба (поверхневого, середнього, глибокого), запалення нервів (пульпіт), а також запалення тканини зуба, кісткової тканини, яка до нього прилягає.
Лікар Стоматолог Рибаков Михайло В'ячеславович на Doc.ua
4.0
Лікар ортопед-імплантолог, пародонтолог, спеціалізується в протезуванні конструкціями з опорою на імпланти, а також в протезуванні безметаловими керамічними конструкціями. При цьому велику увагу приділяє балансу білої і рожевої естетик.
Лікар Стоматолог Петик Олексій Володимирович на Doc.ua
3.1
Лікар стоматолог, працює в таких напрямках, як стоматологія терапевтична і ортопедична, працює з вінірами, займається протезуванням (бюгельним, на імплантатах, а також опорах зі скла).
Лікар Стоматолог Пропіснова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна - стоматолог декількох напрямків: ортопед вищої категорії, лікар-стоматолог загального прийому I категорії, а також имплантолог. Поєднує великий спектр послуг, процедур, серед яких діагностика, профілактика захворювань, а так само консультація і подальше призначення лабораторних процедур. Займається протезуванням та імплантацією зубів.